Rekreační areál Zbraslavice

Rekreační areál Zbraslavice se nachází 20 km jižně od starobylé Kutné Hory, uprostřed lesů a krajiny rybníků. Disponuje kapacitou 400 lůžek v různých kategoriích ubytování pro skupinové pobyty vč. firemních akcí a velkým prostorem pro kempování formou stanů i karavanů.

V areálu naleznete mnoho sportovišť, kde si můžete zahrát fotbal, volejbal, nohejbal, tenis, plážový volejbal, florbal, basketbal a další.

Pokud chcete vyplavit adrenalin můžete využít některý z adrenalinových zážitků: lanové centrum, horolezeckou stěnu, paintball, paddleboardy, aquazorbing, lukostřelbu, vzduchovky a spousty dalších.

Pro relaxaci a odpočinek můžete využít písčité pláže u Starého rybníka.

Pro aktivní relaxaci je v okolí spoustu příležitostí na výlety – historická Kutná Hora, malebný Malešov s Tvrzí, muzeem, pivovarem a Středověkou krčmou, zámek a pivovar Kácov, zámek Kačina nebo Žleby, a mnoho dalších krásných míst.

Další služby, které areál poskytuje jsou úschovna kol, parkoviště, ohniště a grilování, zapůjčování lůžkovin. Internet pokrývá celý areál. Pro camping jsou k dispozici sprchy a toalety.

Hlady zde rozhodně neumřete.

Můžete si vybrat z několika možností stravování – můžete si objednat jídlo předem formou polo nebo plné penze a využít tak klasickou českou kuchyni formou jednotného menu v jídelně, nebo využít venkovní terasu s jídlem formou rychlého občerstvení, např. pizza, stripsy atd.

Nezapomeňte ochutnat místní pivo Zbraslavický Starák, vyráběné pouze pro areál.

Zbraslavice

Zbraslavice 255, Zbraslavice, 285 21

Telefon:+420 777 123 405
E-mail:Zbraslavice@sicco.cz
Web:www.zbraslavice.eu

Otevírací doba

MěsícDenČasPříznak
Červen - Září Po - Ne 8:00 - 11:00 otevřeno
13:00 - 18:00 otevřeno

Provozní informace

Splavnost a provozní omezení
Zobrazit
Provoz v komorách
Zobrazit
Pravidla plavby a bezpečnost
Zobrazit

Počasí

polojasno až zataženo
Pondělí 16.5.den 26 / 30°Cnoc 10 / 14°C
 
přeháňky
Úterý 17.5.den 19 / 23°Cnoc 13 / 17°C
 
plojasno až skoro jasno
Středa 18.5.den 21 / 25°Cnoc 10 / 14°C