Kemp Na Slapnici se nachází na území CHKO Křivoklátsko poblíž soutoku Berounky a Zbirožského potoka, mezi obcemi Skryje a Čilá v okrese Rakovník.

Ubytovat se v kempu můžete v 8 chatách s celkovou kapacitou 37(34 pevných lůžek a 3 přistýlky) osob. Po dohodě je možné zajistit i ubytování v vlastních stanech hostů a 1-2 karavanech. Areál má recepci pro příjem hostů a vlastní parkoviště přímo v kempu.

Každá chata je vybavena příslušným počtem lůžek, stolkem, židlemi, věšákem/skříní a lednicí. V Chatě č. 1 je kuchyňský kout i koupelna a toaleta přímo v ní. Pro každou z ostatních chat (č. 2 až 7) je vyhrazena vlastní zamykatelná místnost s koupelnou (sprchovým koutem, umyvadlem a toaletou) v jedné samostatné budově. Chata č. 8 sdílí dvě WC a dvě koupelny s hosty ve stanech. 

Přímo v kempu je hostinec s krytou terasou a barem kde vám nabídnou výbornou domácí kuchyni. Provoz je celodenní 12:00-22:00 mimo pondělí a úterý. Snídaně je lépe dohodnout si předem.
Hosté kempu mohou také využívat společnou kuchyňku pro přípravu vlastních jídel. Venku je k dispozici gril, ohniště a posezení. Rodiny s dětmi mohou využít možnosti zapůjčení postýlek a židliček na krmení. Majitelé kempu mysleli i na zábavu a sport - můžete tady hrát šipky a celou řadu stolních her, uprostřed kempu je hřiště na hraní badmintonu,  volejbalu, nohejbalu nebo fotbalu, sporotvní potřeby si zde můžete vypůjčit. Domácí mazlíčci mají do kempu povolen přístup.

Okolí kempu přímo vybízí k zajímavým výletům. 20 min chůze od tábora je přírodní rezervace Jezírka se skryjskými jezírky a vodopády. Dále můžete v okolí navštívit rozhlednu Velká Buková, trosky hradů Týřov, Krašov a Krakovec. Čeká zde na vás lom kde Joachim Barrande prováděl své první výzkumy pravěkých zkamenělin a muzeum věnované jeho paleontologickým sbírkám a ilustracím zkamenělin trilobitů i jiných prvohorních živočichů, expozicím lidové kultury a bydlení, a archeologickým nálezům v okolí Týřova. 

 V krajině obklopující kemp jsou trasy pro turistiku i náročnější cyklistiku. Milovníci pěší turistiky se mohou vydat na naučnou stezku Po stopě trilobita, která začíná přímo ve Skryjích u muzea Joachima Barranda. Vodáci budou zase nadšeni malebným kaňonem řeky Berounky. Nedaleko od kempu lze přebrodit řeku a zajít si k Čechově mlýnu se starou vodní elektrárnou a muzeem.

Otevírací doba

MěsícDenČasPříznak
Červen - Říjen -- otevřeno

Provozní informace

Splavnost a provozní omezení
Zobrazit
Provoz v komorách
Zobrazit
Pravidla plavby a bezpečnost
Zobrazit

Počasí

přeháňky nebo bouřky
Čtvrtek 18.8.den 31 / 35°Cnoc 16 / 20°C
 
bouřky
Pátek 19.8.den 23 / 27°Cnoc 15 / 19°C
 
Sobota 20.8.den / °Cnoc / °C