Penzion Na Kmíně

Jsme rodinná usedlost Penzion Na Kmíně s cílem umožnit příjemné chvíle odpočinku a relaxu blízko od Prahy. Našim hostům poskytujeme prostřednictvím našeho penzionu romantický odpočinek od všedního dne. Pomáháme s uspořádáním rodinných oslav nebo s možností využít naše ubytování pro konferenční a obchodní jednání.

Hostům poskytujeme romantický víkend ve dvou v našem krásném venkovském příjemném prostředí. Pokud hledáte místo pro pracovní setkání je náš penzion Na Kmíně ideální volbou a toto vše splňuje. 

Pokoje vylaďujeme do posledního detailu s přáním, aby se hosté u nás cítili skvěle. Každý pokoj je zařízen komfortně a má svojí identitu ve stylovém propracování do každého detailu.

Pro Vaši inspiraci se můžete procházet v naší velké zahradě, kterou využíváme pro pořádání svatebních obřadů. Oblíbená hosty je naše prostorná stodola s kapacitou až 400 hostů.

Firmám zde poskytujeme pracovní zázemí pro školení nebo teambuildingy v nově zrekonstruované konferenční místnosti s kapacitou až 40 osob.

Těšíme se na Váš příjezd. Sami se přesvědčíte, že nejlepší referencí je osobní. Věříme, že si Váš pobyt u nás v našem penzionu skvěle užijete a prožijete. 


Obříství

Bedřicha Smetany 24, Obříství, 277 42

Telefon:+420 777 997 791
E-mail:penzion@nakmine.cz
Web:www.nakmine.cz

Popis

Celková kapacita lůžek:
31
Přistýlky:
2
Celkový počet pokojů:
13

Provozní informace

Splavnost a provozní omezení
Zobrazit
Provoz v komorách
Zobrazit
Pravidla plavby a bezpečnost
Zobrazit

Počasí

oblačno
Čtvrtek 1.12.den 1 / 5°Cnoc -2 / 2°C
 
oblačno až zataženo
Pátek 2.12.den -1 / 3°Cnoc -5 / -1°C
 
oblačno až zataženo
Sobota 3.12.den 0 / 4°Cnoc -3 / 1°C