Dokonalé soukromí uprostřed přírody Zámek Bon Repos je kouzelné místo uprostřed přírody nedaleko Prahy, které Vám nabízí naprosté soukromí pro Vaši akci. Již hrabě František Antonín Špork si vybral toto místo pro meditaci, jak sám název „Bon Repos“ napovídá, a jeho výběr byl správný. Celý areál prošel dlouholetou rekonstrukcí po Armádě ČSSR a na nyní na Vás opět dýchne jedinečnou klidnou atmosférou ideální především pro svatby. Svůj svatební den si u nás můžete udělat přesně podle svých představ a naplno si ho užít v kruhu svých nejbližších přátel. Můžete se kochat překrásným parkem plným vzrostlých stromů, se všemi budovami, které jsou kulturní a historickou památkou. V Novém Zámku se nachází například Příchovský sál, který je ideální na svatební obřad nebo často vyhledáván lokačními agenturami pro film. Ve Starém Zámku je ubytovací část s osmi pokoji. Čínský pavilon je ideální právě na svatební hostiny až pro 100 hostů či pro soukromé koncerty. A Kaple Nejsvětější trojice je ideální pro malé obřady. Budeme se těšit na Vaši návštěvu.

Areál Zámku Bon Repos se rozprostírá na 60 ha půdy včetně přilehlých lesů. Toto kouzelné místo uprostřed přírody avšak nedaleko Prahy, pouhých 20 minut autem z Černého Mostu, Vám nabízí naprosté soukromí. Celý areál prošel dlouholetou rekonstrukcí a nyní na Vás opět dýchne jedinečnou klidnou barokní atmosférou. Můžete se kochat překrásným parkem plným vzrostlých stromů, se všemi budovami, které jsou kulturní a historickou památkou. Dále v parku naleznete velký bazén, okrasné jezírko, zámeckou užitkovou zahrádku, ovocný sad, prostor pro "glamping", obsahující 6 velkých luxusních stanů s dubovými postelemi a peřinami, dostatečný prostor pro venkovní vyžití hostů, stáje s koňmi, několik pávů, slepičky a hlavního hlídače kavkazského ovčáka Berušku spolu s novým přírůstkem - Chocolatem - českým horským psem.

Prohlídky areálu zámku se konají pouze na objednání po předchozí včasné domluvě. Máte tak možnost si projít nejen všechny budovy a park, ale získat i povědomí o době hraběte Šporka a jeho životě na zámku. Individuální i skupinové prohlídky je možné domluvit na telefonním čísle 724 368 619. Prohlídka se koná minimálně za 600 Kč. Cena je 150 Kč na osobu. Parkování v areálu zámku zdarma.

Stará Lysá

Čihadla 1, Stará Lysá, 289 26

GSM:+420 724 368 619
E-mail:eva.chlumova@zamekbonrepos.cz
Web:www.zamekbonrepos.cz

Provozní informace

Splavnost a provozní omezení
Zobrazit
Provoz v komorách
Zobrazit
Pravidla plavby a bezpečnost
Zobrazit

Počasí

mlha
Úterý 29.11.den 3 / 7°Cnoc -1 / 3°C
 
oblačno až zataženo
Středa 30.11.den 2 / 6°Cnoc -2 / 2°C
 
oblačno až zataženo
Čtvrtek 1.12.den 2 / 6°Cnoc -1 / 3°C