Farma Oslí stezka

Na rodinné zážitkové oslí farmě nedaleko Prahy se zalíbí dětem i dospělým a je ideálním výletním cílem nejen pro rodiny, ale také zaměstnance firem, kteří se chtějí sblížit a posílit svůj pracovní tým. Na túře ve společnosti oslíků prožije každý chvíle, jež se vryjí do paměti, a přemění postoj, který k těmto nesmírně klidným, inteligentním a láskyplným zvířatům chová.
Farma Oslí stezka se nachází jen patnáct kilometrů na západ od Prahy v přírodním parku Povodí Kačáku. Kromě deseti oslů tu mají také krávy, koně, kozy, pávy, králíky a drůbež. Majitelé se specializují na programy pro rodiny, školy i firmy a nabízí mnoho druhů zážitkových aktivit, mezi něž patří procházky a delší túry v doprovodu oslů, pořádání oslav, přičemž program je přizpůsoben potřebám klientů a jeho součástí může být komentovaná prohlídku farmy, výlet pro děti nazvaný Putování za pokladem s oslíkem, ochutnávka farmářských produktů a mnoho dalšího. Rovněž firemní akce mají rozmanité podoby a mohou obsahovat jak túru s piknikem, posezení u ohně s grilováním, tak workshop výroby sýrů. Dále je možné objednat si kurz rozvoje emoční inteligence a sociálních dovedností či asinoterapii, druh animoterapie, kdy interakce se zvířetem rozvíjí tělesné i mentálních stránky člověka. 
 
Mezi nejoblíbenější aktivity patří putování v doprovodu oslíků, kteří jsou na cestu vybaveni sedly s brašnami, do nichž je možné uložit své věci a díky tomu si naplno vychutnávat pohyb a krásu okolní krajiny. Délka i náročnost trasy se různí, může jít o pohodovou hodinovou procházku lesem, půldenní túru s piknikem z lokálních farmářských surovin nebo o adrenalinový zážitek se šplháním po skalách. Cíle majitelů jsou nejen zprostředkování nezapomenutelných a smysluplných zážitků a poskytnutí oddechu od všednodenního shonu a stresu, ale také rozvíjení respektu k přírodě a zvířatům.

Svárov

Svárov, Svárov, 273 51

Telefon:+420 777 973 470
E-mail:info@oslistezka.cz
Web:https://www.oslistezka.cz

Vstupné

Vstupné vždy při rezervaci dle vybraného programu a dle harmonogramu

Provozní informace

Splavnost a provozní omezení
Zobrazit
Provoz v komorách
Zobrazit
Pravidla plavby a bezpečnost
Zobrazit

Počasí

plojasno až skoro jasno
Středa 3.8.den 30 / 34°Cnoc 15 / 19°C
 
jasno
Čtvrtek 4.8.den 33 / 37°Cnoc 17 / 21°C
 
skoro jasno, možnost bouřky
Pátek 5.8.den 32 / 36°Cnoc 17 / 21°C