Caravan Camp Valek

Klidný kemp, obklopený krásnou přírodou nedaleko Prahy nabízí nejen možnost ubytování pro karavany a stany, ale také pobyt v chatkách, pokojích či prostorném apartmánu. V areálu se také nachází koupaliště.

Příjemnou letní dovolenou slibuje Caravan Camp Valek, který je ideálním místem pro rodiny s dětmi. V areálu kempu je kapacita až pro 100 karavanů (elektrická přípojka a chemická výlevka jsou samozřejmostí), útulné chatky pojmou 30 nocležníků, v pokojích přespí 12 lidí a prostorný apartmán je pro 10 osob. Psům je vstup zakázán.

V rámci areálu se nachází koupaliště - bazén o rozměru 65 x 25 metrů s dostatkem okolní travnaté plochy k opalování a odpočinku pro zpříjemnění horkých letních dnů. Koupaliště je velmi vhodné pro rodiny s dětmi, přístup do bazénu je pozvolný a mělký. K dispozici je tobogán, dětská skluzavka i dětské hřiště. Ubytovaní hosté mají koupaliště zdarma.

Svým hostům kemp nabízí tenisové kurty, ping pong a dětské hřiště. Součástí areálu je recepce, letní bufet a večerní bar, prodejna potravin, prádelna se sušičkou, čisté sociální zařízení nebo dřezy na mytí nádobí. Pro trávení volného času je možno si zapůjčit gril, přenosné ohniště, tenisové a badmintonové rakety, petanque a fotbalový míč. Pro zájemce o jezdectví lze zprostředkovat vyjížďku na koni poblíž areálu.


Chrustenice

Chrustenice 155, Chrustenice, 267 12

Telefon:+420 731 476 741
E-mail:info@campvalek.cz
Web:www.campvalek.cz

Otevírací doba

MěsícDenČasPříznak
Květen - Září Po - Ne - otevřeno

Provozní informace

Splavnost a provozní omezení
Zobrazit
Provoz v komorách
Zobrazit
Pravidla plavby a bezpečnost
Zobrazit

Počasí

polojasno až zataženo
Neděle 22.5.den 19 / 23°Cnoc 8 / 12°C
 
oblačno
Pondělí 23.5.den 22 / 26°Cnoc 7 / 11°C
 
oblačno
Úterý 24.5.den 20 / 24°Cnoc 12 / 16°C