Ranč Licoměrsko

Na malebném ranči Licoměrsko se můžete ubytovat, projet se na koni, a pokud máte vlastní vybavení, tak si i zastřílet lukem nebo kuší na 3D lukostřeleckém parkuru. Přímo na farmě si můžete zakoupit kozí mléko, sýry, jogurty a syrovátku.

Malý rodinný ranč se nachází na polosamotě u lesa v turistickém regionu Posázaví. Leží 2 km od dálničního sjezdu D1 Vlašim – Kácov, 50 km od Prahy.

Zájemcům areál nabízí ubytování v 5 apartmánech s příslušenstvím, nebo v letních dřevěných chatkách. Apartmány jsou různě velké (2, 4 a 12 lůžkové) a mají různý počet pokojů. Ubytovaní v dřevěných chatkách mají k dispozici toalety a koupelnu v 50 m vzdálené centrální budově.

Ranč se zaměřuje na chov koní, krav, ovcí a koz.  Pro výcvik mladých koní a jezdců je využívána tzv. Parelliho metoda. Vedle možnosti ustájení a tréninku koní nabízí ranč turistické vyjížďky do malebné okolní přírody, jezdecké kurzy pro začátečníky a kroužek pro děti.

Ranč Licoměrsko nabízí různé možnosti a aktivity pro váš volný čas, jako je agroturistika, cykloturistika, vyjížďky na koni pro začátečníky i pokročilé pod vedením instruktora i dětské letní jezdecké tábory. Pro náročnější hosty je možné zajistit vyhlídkové lety balonem, střelbu z pistole či lukostřelbu.
Tichonice

Kácovec 18, Trhový Štěpánov, 257 63

GSM:+420 602 363 884
+420 602 222 776
E-mail:info@licomersko.cz
Web:www.licomersko.cz

Provozní informace

Splavnost a provozní omezení
Zobrazit
Provoz v komorách
Zobrazit
Pravidla plavby a bezpečnost
Zobrazit

Počasí

oblačno až zataženo
Pátek 2.12.den -1 / 3°Cnoc -5 / -1°C
 
oblačno až zataženo
Sobota 3.12.den 0 / 4°Cnoc -3 / 1°C
 
Neděle 4.12.den / °Cnoc / °C