Hotel Zlatá Stoupa

Hotel Zlatá Stoupa patří k nejvyhledávanějším hotelům v Kutné Hoře. Díky své poloze z těsné blízkosti historického centra Kutné Hory je hotel skvělým výchozím bodem pro objevování UNESCO památek

Čtyřhvězdičkový hotel Zlatá Stoupa slouží veřejnosti od roku 1998. Hotel se skládá z hlavní a vedlejší budovy, v hlavní budově je  28 pokojů a ve vedlejší 12. Pokoje jsou jednolůžkové, dvoulůžkové, trojlůžkové a apartmán.

Jsou velmi prostorné a hostům poskytují pocit dokonalého pohodlí, mají vlastní koupelny  bezplatné internetové připojení, televizi se satelitním příjmem, minibar a trezor, většina má také klimatizaci.  Pro firemní akce disponuje hotel  moderními konferenčními prostory s kapacitou  až 40 osob a komplexním technickým zázemím.

K dalším službám v hotelu patří klimatizovaná restaurace kde se podávají snídaně formou bufetu, dále nepřetržitě otevřená recepce a hlídané parkoviště. 200 m od hotelu se nachází dětské hřiště.

Hotel je ideálním místem pro ty kdož by se chtěli vydat dechberoucí památky Kutné hory jako Chrám svaté Barbory, Jezuitskou kolej, Kostnici anebo Hrádek - České muzeum stříbra a středověký důl. Pro pěší turistiku poblíž města  se nabízí zelené údolí řeky Vrchlice, 10 minut jízdy autem leží zámek Kačina.

Kutná Hora

Tylova 426, Kutná Hora, 284 01

Telefon:+420 327 511 540
E-mail:info@zlatastoupa.cz
Web:http://www.zlatastoupa.cz/

Provozní informace

Splavnost a provozní omezení
Zobrazit
Provoz v komorách
Zobrazit
Pravidla plavby a bezpečnost
Zobrazit

Počasí

oblačno
Pondělí 8.11.den 7 / 11°Cnoc 2 / 6°C
 
polojasno až zataženo
Úterý 9.11.den 8 / 12°Cnoc 0 / 4°C
 
polojasno až zataženo
Středa 10.11.den 7 / 11°Cnoc -1 / 3°C