Hotel Dvůr, nově zrekonstruovaný a přistavěný původně hospodářský objekt, naleznete v srdci vesnice Písková Lhota, která leží 6 km od Mladé Boleslavi a na 39 km R10 směrem od Prahy.

Uzavřený areál hotelu v zeleném prostředí s jezírkem je místem vhodným pro ubytování, ale i pořádání oslav, školení, prezentací, rodinných oslav, společenských setkání i  svateb. Tento rodinný hotel nabízí ubytování ve 22  prostorných a příjemně zařízených pokojích, dále jsou hostům k dispozici  venkovní altán s grilem, restaurace, kryté parkoviště, venkovní parket venkovní parket, společenská místnost, antukové tenisové hřiště, minigolf a wellness.

Hotelové pokoje mají vlastní koupelny se sprchovými kouty nebo vanami, LCD televize a satelitní TV.  V ceně ubytování je zahrnuto  parkování a internetové připojení.

Stylová restaurace se starou stropní klenbou a krbem nabízí jídla z domácích surovin.  K navýšení kapacity slouží v létě venkovní altán, je možno postavit i venkovní stan. Stejně jako hotel bývá restaurace zpravidla otevřena jen pro hosty.

V okolí za údolím řeky Jizery se nachází zámek  Stránov, je odsud blízko do malebných Benátek nad Jizerou, do Dobrovic kde je muzeum cukrovarnictví a řepařství nebo do Mladé Boleslavi odkud už je to jen kousek k návštěvě Českého ráje.

Písková Lhota

Písková Lhota 131, Písková Lhota, 294 31

Telefon:+420 702 166 811
GSM:+420 604 241 555
E-mail:info@hotel-dvur.cz
Web:www.hotel-dvur.cz

Provozní informace

Splavnost a provozní omezení
Zobrazit
Provoz v komorách
Zobrazit
Pravidla plavby a bezpečnost
Zobrazit

Počasí

oblačno
Neděle 2.1.den 7 / 11°Cnoc 2 / 6°C
 
přeháňky
Pondělí 3.1.den 8 / 12°Cnoc 6 / 10°C
 
občasný déšť
Úterý 4.1.den 8 / 12°Cnoc 4 / 8°C