Kam na dovolenou inspirovaly Střední Čechy na veletrhu Dovolená

Největší veletrh cestovního ruchu v Moravskoslezském kraji oslavil ve dnech 28. a 29. února své 23. narozeniny a Střední Čechy u toho nemohly chybět. Středočeská centrála cestovního ruchu (SCCR) se vydala do Ostravy, aby představila novinky v regionu i nové propagační materiály.

Na Černé louce v Ostravě se tento víkend konal již tradiční veletrh Dovolená, na kterém se návštěvníci a cestovatelé seznámili s novinkami v regionech i městech, vyzkoušeli si svoji zručnost či ochutnali regionální kuchyně. Střední Čechy zavítaly do Ostravy představit novinky z regionu. Návštěvníci na pultu Středních Čech, které se prezentovali společně s Prahou, nalezli novou brožuru cyklovýletů, brožuru mapující filmová místa, turistické mapy i nové tiskoviny propagující místa zapojená do nového projektu SCCR – Střední Čechy královské. Nezapomnělo se ani na oblíbenou Mapu pivovarů ve středních Čechách, která v polovině února získala ocenění za Nejzajímavější propagační tiskovinu na pražském veletrhu cestovního ruchu Holiday World v Letňanech.

V průběhu obou dní byl pro návštěvníky připraven také bohatý program v podobě 2 pódií, na kterých se to hemžilo zajímavými osobnostmi a cestovateli, kteří se podělili o své zkušenosti, tipy na výlety i o cestovatelské vychytávky a užitečné rady.


Provozní informace

Splavnost a provozní omezení
Zobrazit
Provoz v komorách
Zobrazit
Pravidla plavby a bezpečnost
Zobrazit

Počasí

polojasno až zataženo
Středa 18.5.den 20 / 24°Cnoc 8 / 12°C
 
plojasno až skoro jasno
Čtvrtek 19.5.den 23 / 27°Cnoc 4 / 8°C
 
přeháňky
Pátek 20.5.den 28 / 32°Cnoc 11 / 15°C