Zámecký spa hotel Chateau Mcely je luxusním a stylovým místem, skutečným rájem, který svým hostům poskytuje únik od shonu a ruchu velkoměsta uprostřed přírody v malebné vesničce Mcely.

Zámecký hotel pojmenovaný podle malé vesničky Mcely, ve které se nachází, vyniká jak velmi vytříbeným honosným stylem, tak pohodlím, které svým hostům nabízí. Je ideálním místem pro romantické pobyty a odpočinek v lázních, ale hodí se i pro rodiny s dětmi. Patří také mezi oblíbené cíle svatebčanů a rovněž nabízí zázemí pro konání netradičních firemních setkání.

 
Je zde velmi pečlivě dbáno na design interiérů, důraz je kladen na každý sebenepatrnější detail. Za zmínku stojí také věhlasná restaurace Piano Nobile pravidelně se umísťující mezi nejlepšími restauracemi v České republice. Jelikož kuchaři při přípravě pokrmů využívají převážně suroviny od místních dodavatelů, je zaručena čerstvost a neobyčejně lahodná chuť všech zde připravených jídel. Po obědě či večeři si hosté mohou oddechnout v lázních Mcely Bouquet Spa (zasvěcených bylinné aromaterapii), jejichž součástí je saunový domeček s venkovní vířivkou, přírodní koupací jezírko a fitness.
 
Hotel obklopuje park v anglickém duchu. Jeho rozloha činí pět hektarů a je ideálním místem pro aktivní odpočinek ve formě přátelských turnajů v kroketu či pétanque, na multifunkčním hřišti je možné zahrát si badminton nebo tenis. Pokud prostranství parku nestačí a hosty přepadne chuť prozkoumat širší okolí, stezky s hotelem sousedícího Svatojiřského lesa přímo vyzývají k procházkám, houbaření, ale i k joggingu nebo projížďkám na kole.

O hotelu a jeho historii

Příběh hotelu se začal psát v roce 2001, kdy Inéz Cusumano objevila zničenou budovou, která ji i přes svůj stav na první pohled uhranula. Odvážná a cílevědomá žena se pustila do náročného projektu obnovy. Pomalu ale jistě se jí budova před očima měnila a krásy zámku začínaly být patrné. Rekonstrukce byla dokončeno v roce 2006.

Dalším zajímavým projektem Inéz Cusumano, představeným v roce 2010, bylo uvedení vlastní řady přírodní kosmetiky inspirované místní bylinkářskou tradicí a nesoucí název Mcely Bouquet. Zároveň hosté mohli začít využívat nově vzniklé lázně Mcely Bouquet Spa.Popis

Kategorie:
Šlechtické ubytování

Provozní informace

Splavnost a provozní omezení
Zobrazit
Provoz v komorách
Zobrazit
Pravidla plavby a bezpečnost
Zobrazit

Počasí

oblačno až zataženo
Pátek 2.12.den -1 / 3°Cnoc -5 / -1°C
 
oblačno až zataženo
Sobota 3.12.den 0 / 4°Cnoc -3 / 1°C
 
Neděle 4.12.den / °Cnoc / °C