„Střední Čechy královské“ zavítaly do Polska

Na přelomu února a března se Středočeská centrála cestovního ruchu p.o. (SCCR) prezentovala na mezinárodním veletrhu cestovního ruchu a volného času ve Wroclawi.

Veletrh proběhl ve dnech 28. 2. – 1. 3. na Wroclawském stadionu a SCCR se zde prezentovala hned na dvou místech. Na stáncích zahraničního zastoupení CzechTourism a Dolnoslezského vojvodství.

Středočeská centrála cestovního ruchu představuje návštěvníkům v zahraničí novou destinační značku „Střední Čechy královské“. Zájemci měli na stánku k dispozici tematické brožury jako „Královská místa“ a bylo pro ně připraveno i mnoho dalších propagačních materiálů, typů na cyklovýlety, pivní mapa, mapy rozhleden a kempů.

„Jsme moc rádi, že můžeme na zahraničních veletrzích představovat návštěvníkům novou destinační značku „Střední Čechy královské“. Vnímáme od návštěvníků zájem o krásná místa ve středních Čechách a to nám dělá velikou radost. Ve Wroclawi jsme měli možnost se prezentovat na dvou stáncích zároveň, kde se rozdalo mnoho propagačních materiálů, zejména cyklomap, map kempů a pivovarů“. ,uvedla ředitelka Zuzana Vojtová ze Středočeské centrály cestovního ruchu.

Provozní informace

Splavnost a provozní omezení
Zobrazit
Provoz v komorách
Zobrazit
Pravidla plavby a bezpečnost
Zobrazit

Počasí

oblačno
Pátek 9.12.den -1 / 3°Cnoc -6 / -2°C
 
oblačno až zataženo
Sobota 10.12.den -1 / 3°Cnoc -3 / 1°C
 
sněžení
Neděle 11.12.den -3 / 1°Cnoc -4 / 0°C