Hotel U Jezera je situován v klidném prostředí nejrozsáhlejších lužních lesů v České republice na jižním okraji obce Velký Osek nedaleko Kolína.
Ubytovací kapacita hotelu nabízí 65 lůžek s možností až 10 přistýlek. Pokoje jsou dvou a třílůžkové a je možné je pronajmout. Pronajímat lze i rodinné apartmány. Všechny pokoje jsou nově vybaveny vlastní sprchou, WC. Čtyřlůžkové apartmány mají vlastní sprchu a toalety. Ve všech pokojích je zdarma dostupná Wi-Fi síť, LCD televize a malé lednice. 

V hotelu U Jezera se dají organizovat rodinné oslavy, svatby, firemní akce, kulturní programy.  Pro tyto příležitosti jsou k dispozici dva salónky pro 30 - 70 účastníků. Parkování je pro hotelové hosty zdarma. Pobyt se zvířaty není možný. 

Hotel se nachází v těsné blízkosti jezera kde mají hosté možnost relaxovat přímo u vody. Romantická krása okolních lužních lesů přímo vybízí k procházkám nebo cyklistickým výletům po značených trasách. U hotelu je dětské hřiště a venkovní posilovací stroje pro dospělé. V  blízkosti hotelu vede Labská stezka, další oblíbenou trasou je cesta do Kolína, Poděbrad, Nymburka či opačným směrem k Žehuňskému rybníku či do Kolína. 

Vzdálenost od Prahy: 67

Popis

Doplňkové služby:
konferenční služby

Vybavení

Vybavení:
pokoj s vanou / sprchou
pokoj s WC
TV na pokoji
restaurace

Provozní informace

Splavnost a provozní omezení
Zobrazit
Provoz v komorách
Zobrazit
Pravidla plavby a bezpečnost
Zobrazit

Počasí

sněhové přeháňky
Pátek 21.1.den -1 / 3°Cnoc -5 / -1°C
 
dešť se sněhem
Sobota 22.1.den 0 / 4°Cnoc -4 / 0°C
 
oblačno až zataženo
Neděle 23.1.den 2 / 6°Cnoc -2 / 2°C