„Střední Čechy zavítaly na Slovensko“

Na Bratislavském výstavišti Incheba ve dnech 23. – 26. února představila Středočeská centrála cestovního ruchu, p.o. (SCCR) zcela novou expozici včetně nového loga turistického regionu Střední Čechy.

SCCR v Bratislavě na veletrhu Slovakiatour představila návštěvníkům veletrhu bohatý turistický potenciál regionu tentokrát ve zcela nové expozici. Společně se zástupci SCCR zde prezentovali svoji nabídku prezentovaly příspěvkové organizace Středočeského kraje z Odboru kultury a památkové péče, muzea a galerie, zámek Loučeň a město Poděbrady. Návštěvníky veletrhu zaujala velkoplošná obrazovka se záběry regionu. Zajímali se především o nové propagační materiály, jako přehled malých pivovarů, mapa rozhleden, kempy, cyklistické mapy, ale již tradičně také o různé typy ubytování a výlety v regionu.

Slavnostního otevření expozice se zúčastnili za Středočeský krajský úřad vedoucí Odboru regionálního rozvoje Stanislav Dvořák a zástupci SCCR.

“Chtěli jsme představit turistickou destinaci Střední Čechy jako region s bohatou historií, a krásnými a inspirativními místy. Věřím, že se nám podařilo návštěvníky zaujmout. Slovensko je pro nás velmi důležitá destinace.“ uvedla ředitelka Zuzana Vojtová ze Středočeské centrály cestovního ruchu.

Provozní informace

Splavnost a provozní omezení
Zobrazit
Provoz v komorách
Zobrazit
Pravidla plavby a bezpečnost
Zobrazit

Počasí

polojasno až zataženo
Pátek 12.8.den 24 / 28°Cnoc 11 / 15°C
 
přeháňky
Sobota 13.8.den 24 / 28°Cnoc 12 / 16°C
 
oblačno
Neděle 14.8.den 26 / 30°Cnoc 14 / 18°C