Chalupa pod zámkem

Stylová chaloupka přímo v podzámčí leží na klidném místě v okrajové části městečka Mnichovo Hradiště. V letních měsících se můžete zchladit v bazénu nebo v nedaleké řece s písečnou pláží. Naopak v chladnějších měsících Vás zahřeje saunička ve sklípku, která je u našich hostů velmi oblíbená.

Celková kapacita je 1 – 9 osob a dětské postýlky ve dvou samostatných mezonetových apartmánech s vlastními vchody, kuchyněmi i koupelnami (A1 pro 3 – 4 osoby a A2 pro 3 – 5 osob).

Ceny od 275Kč na osobu za noc (při plném obsazení) včetně DPH, poplatků , lůžkovin a ručníků, energií běžné spotřeby. K dispozici sauna a v letních měsících bazén.

Pro maximální soukromí a pohodu Vám doporučujeme si pronajmout celý objekt jen pro sebe! Domluvit se s další rodinou, rodiči nebo přáteli do druhého apartmánu. Možnost na zahradě rozdělat i vlastní stan.


Mnichovo Hradiště

Budovcova 139, Mnichovo Hradiště, 295 01

Web:http://kamajak.cz/chalupa-pod-zamkem/

Provozní informace

Splavnost a provozní omezení
Zobrazit
Provoz v komorách
Zobrazit
Pravidla plavby a bezpečnost
Zobrazit

Počasí

občasný déšť
Neděle 26.3.den 11 / 15°Cnoc 4 / 8°C
 
sněhové přeháňky
Pondělí 27.3.den 3 / 7°Cnoc 1 / 5°C
 
oblačno
Úterý 28.3.den 3 / 7°Cnoc -3 / 1°C