Hotel reSTART****

Hledáte komfortní ubytování v Jičíně a nemůžete si vybrat ze stále stejné nabídky, pak je pro vás Hotel reSTART**** jednoznačně volbou číslo jedna.

Pod nadčasovou fasádou se nachází moderní hotel s jedinečným interiérovým designem a technologickým vybavením, které vás bude rozmazlovat. V současné době hotel nabízí ubytování v 32 dvoulůžkových pokojích, 8 jednolůžkových a 4 unikátních apartmánových pokojích Comfort Suite.
Ať už jste ve městě pracovně, nebo jste přijeli za zábavou či aktivním odpočinkem v Hotelu reSTART**** si na své přijde opravdu každý.

Součástí hotelu je i samostatná restaurace kde se podávají snídaně s bohatou nabídkou, která uspokojí i nejnáročnější klientelu. Na oběd či večeři můžete navštívit naši restauraci, ve které vaše chuťové pohárky zaručeně uspokojí kuchaři z Michelinských restaurací!

Pokud vás osloví volání historie, není nic snazšího než si vybrat z bohaté nabídky a vyrazit do centra pohádkového města Jičín, do muzeí nebo galerií příjemnou procházkou. Táhne-li vás to naopak do přírody, okolí Jičína a Českého ráje je pro vás jako stvořené.

Konferenční centrum reSTART****Hotelu nabízí různorodé konferenční prostory s celkovou kapacitou 260 osob, které jsou vybaveny nejmodernější prezentační a audiovizuální technikou.

Revoluční 1267, Jičín

Telefon:+420 498 019 400
Web:http://www.hotelrestart.cz/

Popis

Druhy pokojů:
1 lůžkové
2 lůžkové
vícelůžkové
apartmá
Počet 1 lůžkových:
8
Počet 2 lůžkových:
26
Počet vícelůžkových:
6
Počet apartmá:
4
Klasifikace:
****
Doplňkové služby:
praní, žehlení
konferenční služby

Vybavení

Vybavení:
pokoj s vanou / sprchou
pokoj s WC
WiFi
restaurace
bar
tělocvična / fitness
parkoviště
bezbariérový přístup
kreditní karty akceptovány
výtah

Provozní informace

Splavnost a provozní omezení
Zobrazit
Provoz v komorách
Zobrazit
Pravidla plavby a bezpečnost
Zobrazit

Počasí

polojasno až zataženo
Úterý 9.8.den 25 / 29°Cnoc 11 / 15°C
 
polojasno až zataženo
Středa 10.8.den 25 / 29°Cnoc 10 / 14°C
 
Čtvrtek 11.8.den / °Cnoc / °C