Hlasujte v anketě Kraj mého srdce a vyhrajte!

Máte rádi Středočeský kraj? Leží vaše oblíbená prázdninová destinace v regionu, který obklopuje Prahu? Trávíte své víkendy ve zdejších lesích nebo na březích středočeských řek? Jestli jste si střední Čechy zamilovali a jejich poznávání si užíváte a baví vás, budeme moc rádi, když se o svůj názor podělíte v anketě pořádané vydavatelstvím Kam po Česku.
Konec roku se blíží a každý z nás bilancuje a hodnotí uplynulé měsíce. Ne jinak je tomu v kancelářích krajských centrál, turistických agentur a v redakcích cestovatelských magazínů. A stejně to mají i sami turisté! Právě jejich názory, preference a zkušenosti se promítnou do celonárodní ankety Kraj mého srdce pořádané již po osmé vydavatelstvím Kam po Česku. Výsledky tohoto ohlédnutí za uplynulou turistickou sezónou jsou pak ukazatelem, které z lokalit lákají návštěvníky z široké laické i odborné veřejnosti nejvíce.
 
Zapojit se můžete i vy! Hlasování probíhá on-line na portálu www.kampocesku.cz od 1. listopadu 2019 do 31. ledna 2020 a to v následujících kategoriích: Kam na letní dovolenou, Kam na zimní dovolenou, Kam na výlety s dětmi, Kam na koně a koňské stezky, Kam do lázní a na wellness, Kam za zážitkem a adrenalinem, Kam na památky, Kam za folklorem a tradicemi.
 
Ocenění za nejlepší výsledky ale nedostane jen nejpopulárnější kraj, odměnu za své hlasování můžete získat i vy. Pro výherce z řad zapojených jsou připraveny atraktivní ceny, o kterých se více dozvíte na webových stránkách vydavatelství. Hlasovat můžete zde.

Provozní informace

Splavnost a provozní omezení
Zobrazit
Provoz v komorách
Zobrazit
Pravidla plavby a bezpečnost
Zobrazit

Počasí

polojasno až zataženo
Středa 10.8.den 24 / 28°Cnoc 9 / 13°C
 
polojasno až zataženo
Čtvrtek 11.8.den 24 / 28°Cnoc 10 / 14°C
 
polojasno až zataženo
Pátek 12.8.den 23 / 27°Cnoc 10 / 14°C