V areálu Vrchbělá to žije! Na co se u nás můžete těšit

Při návštěvě areálu Vrchbělá se nudit rozhodně nebudete. A aby byl váš program ještě pestřejší, přichystali jsme několik akcí, které vám zpříjemní pobyt, nebo vás k výletu do areálu inspirují.

Dnešní životní styl je hektický a to, čeho se každému nedostává, je čas. Proto je nezbytné plánovat dopředu. Abychom vám rozvržení volna co nejvíc ulehčili a abyste se mohli už teď začít těšit na skvělé zážitky, které vás čekají, sepsali jsme seznam akcí centra Vrchbělá do konce roku 2019. Na své si přijdou rodiny s dětmi i majitelé čtyřnohých členů domácnosti.

Jednou z prvních letní událostí bude rozloučení s uplynulým školním rokem. Prázdniny přivítáme v neděli 30. června. Začneme ve tři hodiny odpoledne, na programu je několik soutěží a hlavně – dětská disco party! Protože bez tance, hudby a smíchu se školní rok zkrátka a dobře ukončit nedá!

Dále je na závěr prázdnin připraven workshop s kynology (25. 8.). Všichni milovníci psů jsou srdečně zváni! Ať už doma čtyřnohého miláčka máte, nebo o pořízení nového člena domácnosti teprve uvažujete, přijeďte si k nám poslechnout zajímavé a podnětné informace z úst skutečných odborníků. Nezůstane ale jen u teorie, naopak. Velký prostor bude věnován praxi v podobě ukázky výcviku psů.

Nejen léto, ale i podzim nabídne mnoho zajímavého. Novou sezónu, která je u nás neméně kouzelná a malebná, zpestříme další dětskou akcí – Drakiádou. Nebe nad areálem se pestrobarevnými draky zaplní 29. září. A pokud dorazíte bez vlastního dračího výtvoru, budete si moct malého ozdobného krasavce vyrobit.

Halloween se už dávno zařadil mezi oblíbené svátky a není divu. Pohodových a kreativních událostí není nikdy dost a halloweenská tradice dlabání dýní mezi tvůrčí a veselé činnosti rozhodně patří. Dýňování je naplánováno na 27. října a věříme, že bude bavit děti i jejich rodiče.

Příprava na advent u nás začne 24. listopadu. Výroba svícnů připomene, že období Vánoc není jen o shonu, povinnostech a nakupování dárků, ale že tím nejdůležitějším v životě jsou chvíle strávené s blízkými a společné zážitky. Při pohledu na svícen, který se jistě stane součástí vaší vánoční výzdoby, si pak vždy vzpomenete na hodnoty, na nichž skutečně záleží.

Seznam akcí areálu Vrchbělá do konce roku 2019:

Rozloučení se školním rokem

30. 6. 2019 od 15:00

Odpoledne s kynology

25. 8. 2019 od 15:00

Drakiáda

29. 9. 2019 od 15:00

Dýňování

27. 10. 2019

Výroba svícnů

24. 11. 2019

Provozní informace

Splavnost a provozní omezení
Zobrazit
Provoz v komorách
Zobrazit
Pravidla plavby a bezpečnost
Zobrazit

Počasí

oblačno
Pátek 9.12.den -1 / 3°Cnoc -6 / -2°C
 
oblačno až zataženo
Sobota 10.12.den -1 / 3°Cnoc -3 / 1°C
 
sněžení
Neděle 11.12.den -3 / 1°Cnoc -4 / 0°C