Nabízíme Vám ideální polohu pro letní dovolenou!

Máte rádi přírodu a klid venkova i společenský ruch letního letoviska? Jste unaveni životem ve městě, ale přesto chcete alespoň letmo poznat zajímavosti jedné z nejkrásnějších metropolí Evropy - Prahy? Potom je tím pravým místem pro Vaši dovolenou penzion Žižka v Rabyni.

Rabyně, klidná víska obklopená lesy, je známým rekreačním místem středního Povltaví vzdálená 35 km jižně od Prahy. Lákavou dominantou je Slapská přehrada zasazená do krásné krajiny protkané skalami. Celá oblast tak nabízí nekonečně mnoho možností vyžití především pro letní dovolenou pro rodiny s dětmi, romantiky i sportovně založené nadšence.

Užijte si nezapomenutelnou dovolenou v přírodě na Slapech a ubytujte se v našem penzionu. Díky výhodné poloze Vám "Ubytování Střední Čechy" snadněji umožní vychutnat si bohatství okolních lesů, projít např. Ztracenku, jednu z nejznámějších turistických tras v Čechách či procestovat okolí na kole. V dostupné vzdálenosti můžete též shlédnout řadu významných historických památek, poznávat nedalekou Prahu a využít bohatou nabídku "ubytování v okolí Prahy".


Slapy

Rabyně 56, Slapy nad Vltavou, 252 08

GSM:+420 732 461 091
+420 606 886 362
E-mail:penzionzizka@centrum.cz
Web:www.penzionzizka.cz

Provozní informace

Splavnost a provozní omezení
Zobrazit
Provoz v komorách
Zobrazit
Pravidla plavby a bezpečnost
Zobrazit

Počasí

přeháňky nebo bouřky
Čtvrtek 18.8.den 31 / 35°Cnoc 16 / 20°C
 
bouřky
Pátek 19.8.den 23 / 27°Cnoc 15 / 19°C
 
Sobota 20.8.den / °Cnoc / °C