Resort Beach Nová Živohošť

Resort Beach Nová Živohošť se nachází nedaleko Slapské přehrady ve Středočeském kraji.

 Resort nabízí k ubytování stany, karavany, chatky a zděné bungalovy pro 3-6 osob( bungalow Economy je pro 3 osoby, bungalow Standart pro 4 osoby, bungalow Superior je pro 4 osoby a má KK, apartmánový bungalow ubytuje 6 osob), bungalowy mají vlastní sociální zařízení

 Ceny za jednotlivé kategorie ubytování se pohybují dle období a druhu ubytování od 700Kč/noc 4.500Kč/noc.

Parkování je v ceně ubytování je v ceně ubytování, za auto extra se účtuje 70Kč na den pobytu. Za domácí mazlíčky si klienti areálu připlatí 100kč na den pobytu. Wi-Fi je zdarma.

Gastronomické služby  poskytuje restaurace  Terasa.

Resort Beach Nová Živohošť nabízí širokou škálu služeb kromě  ubytování zde také můžete zorganizovat teambuildingy, různé firemní nebo rodinné oslavy nebo například sportovní soustředění.

Ideální lokalita poblíž Slapské přehrady  dělá z Beach Resortu Nová Živohošť vyhledávané centrum vodáků a všech milovníků vodních sportů. Komfortní prostředí a  širokou škálu služeb areálu doplňuje přístaviště pro lodě s přípojkami  vody a elektřiny 220 V. Marina na Slapské přehradě nabízí zázemí pro kotvení lodí do 12m, s jedinečným výhledem na okolí a také na naší soukromou pláž.

Otevírací doba

MěsícDenČasPříznak
Květen - Září Po - Ne 8:00 - 20:00 otevřeno

Provozní informace

Splavnost a provozní omezení
Zobrazit
Provoz v komorách
Zobrazit
Pravidla plavby a bezpečnost
Zobrazit

Počasí

jasno
Pondělí 29.5.den 23 / 27°Cnoc 8 / 12°C
 
polojasno až zataženo
Úterý 30.5.den 21 / 25°Cnoc 10 / 14°C
 
jasno
Středa 31.5.den 23 / 27°Cnoc 8 / 12°C