Nová Rabyně - Půjčovna hausbotů Slapy

Půjčovna hausbotů na Slapské přehradě nabízí pronájem hausbotů vhodných pro pobyt 4 a 6 osob. Bez nutnosti řidičského oprávnění - průkazu vůdce malého plavidla (VMP).

Půjčovna se nachází v areálu Autokempu Nová Rabyně. Nabízíme útulné obytné lodě vhodné pro pobyt čtyř nebo šesti osob. Jsou vybaveny kuchyňským koutem s lihovým vařičem, úložnými skříňkami a nádrží na užitkovou vodu. Dále úložnými prostory, chemickým záchodem, palandami dle počtu osob a osvětlením kajuty.

Proč je dovolená na hausbótu nejlepší?

Půjčíte-li si hausbót a pojedete na dovolenou lodí, nemusíte se zabývat při plánování tím, jak daleko to budete mít k vodě ani tím, jestli vám bude vyhovovat místní pláž. Na vodě budete pořád. Loď bude vaší ložnicí, terasou, obývákem i kuchyní. Hausbót vám poslouží jako slunečník i jako koupací molo. Bude dokonalým zázemím a zároveň dopravním prostředkem. Dostanete se na místa, kde můžete být úplně sami, protože k nim nevede žádná cesta po souši. Budete nerušeně rybařit nebo sbírat houby tam, kam noha žádného suchozemce dlouho nevstoupila.


Kontakt na provozovatele:

Lukáš Kašpar

Dejvická 46

Praha 6, 160 00

Odpovědná osoba: Lukáš Kašpar


Vodní doprava

Plavidla podléhající evidenci bez průkazu:
3
Řeka / úsek:
Vltava VD Slapy
Říční km:
94,1
Břeh:
Pravý
Provozovatel:
Lukáš Kašpar, IČ 49655345

Provozní informace

Splavnost a provozní omezení
Zobrazit
Provoz v komorách
Zobrazit
Pravidla plavby a bezpečnost
Zobrazit

Počasí

polojasno až zataženo
Pátek 3.12.den 0 / 4°Cnoc -3 / 1°C
 
dešť se sněhem
Sobota 4.12.den 0 / 4°Cnoc -6 / -2°C
 
Neděle 5.12.den / °Cnoc / °C