Hotel Benica, Benešov

Hotel Benica se nachází na okraji Benešova u silnice E55, směr Tábor a České Budějovice ve vzdálenosti 40 km od Prahy.

Nově zrekonstruovaný hotel s oblíbenou hotelovou restaurací se nachází ve městě Benešov, jež leží 40 km jihovýchodně od Prahy a je známý svou historií a zámkem Konopiště.

Zámek byl poslední rezidencí arcivévody Františka Ferdinanda Rakouského, jenž byl obětí atentátu, který byl počátkem první světové války. Zámek je jedním z nejznámějších, nejoblíbenějších a zároveň nejkrásnějších historických památek v oblasti. Každoročně se do Benešova na prohlídku zámku vydávají  tisíce turistů. V rozlehlých parcích Konopišťského panství jsou rozmístěné koše pro u nás začínající sport Discgolf.  Konopiště mělo tu čest hostit mistrovství světa v této disciplíně.

Do Benešova se s oblibou sjíždějí i příznivci loveckého parkuru a sportovní střelby. Díky vyhlášeným honitbám a střelnicím se tato lokalita řadí k jedněm z nejvyhledávanějším.

Oblast je díky vynikajícím golfovým hřištím oblíbenou destinací milovníků golfu, díky klidné kráse regionu je hotel skvělým místem pro odpočinek a čerpání nových sil.

Benešov se stává rovněž rájem sportovních klubů.  Pro svá soustředění zde najdou skvělé podmínky fotbalisti, hokejisti, krasobruslaři, atleti i volejbalisté.

Hotel má vynikající přístup na hlavní silnici do Prahy a poskytuje výborné zázemí pro firemní i soukromou klientelu.

Ubytování :
 33 pokojů s koupelnou a WC.
Kapacita 67 lůžek v jedno, dvou, tří a čtyř lůžkové pokojích.
5 apartmá, dvě z nich s kuchyňským koutem.
Pokoje jsou standardně vybaveny telefonem, barevnou televizí se satelitním příjmem.

  Gastronomické služby : 
Nabízíme mezinárodní i tradiční českou kuchyni.
Pro společenské akce doporučujeme využít stylové večerní posezení spojené s grilováním v příjemném prostředí hotelové zahrady s bazénem.


Konferenční místnosti :
Konferenční sál a dva střední sály
Kapacita do 120 osob s technickým vybavením (TV, satelit, video, CD, DVD, ozvučení, plátno, data projektor, flipchart, přípojky na internet).
Ideální pro semináře, školení, tréninky, prezentace.
Samostatné prostory pro coffee break mimo konferenční sál včetně možností využití terasy, hotelové zahrady s grilem a bazénem.


 

Provozní informace

Splavnost a provozní omezení
Zobrazit
Provoz v komorách
Zobrazit
Pravidla plavby a bezpečnost
Zobrazit

Počasí

polojasno až zataženo
Středa 10.8.den 24 / 28°Cnoc 9 / 13°C
 
polojasno až zataženo
Čtvrtek 11.8.den 24 / 28°Cnoc 10 / 14°C
 
polojasno až zataženo
Pátek 12.8.den 23 / 27°Cnoc 10 / 14°C