Hotel Atlas, Benešov

Benešovský Hotel Atlas nabízí vysokou úroveň hotelových a doplňkových služeb.

Hotel Atlas se nachází v centru Benešova. V roce 2017/2018 prošel kompletní rekonstrukcí a nabízí velmi útulné a příjemné ubytování v centu města.

Na benešovské hlavní autobusové a vlakové nádraží je to pouhých 500 metrů. Můžete si prohlédnout 3 km vzdálený zámek Konopiště nebo 15 km vzdálený zámek Jemniště. Součástí hotelu je konferenční místnost až pro 30 osob. K dispozici je základní technické vybavení. Hotel nabízí kompletní servis pro zajištění svatebních hostin, promocí, rodinných či firemních večírků a oslav včetně zajištění hudební produkce. Hotel má k dispozici vlastní oplocené parkoviště. Do Benešova se s oblibou sjíždějí i příznivci loveckého parkuru a sportovní střelby. Díky vyhlášeným honitbám a střelnicím se tato lokalita řadí k jedněm z nejvyhledávanějším.

Oblast je díky vynikajícím golfovým hřištím oblíbenou destinací milovníků golfu, díky klidné kráse regionu je hotel skvělým místem pro odpočinek a čerpání nových sil.

Benešov se stává rovněž rájem sportovních klubů.  Pro svá soustředění zde najdou skvělé podmínky fotbalisti, hokejisti, krasobruslaři, atleti i volejbalisté.

Hotel má vynikající přístup na hlavní silnici do Prahy a poskytuje výborné zázemí pro firemní i soukromou klientelu.

Ubytování:
26 pokojů s koupelnou a WC.
Kapacita 67 lůžek v jedno, dvou, tří a čtyř lůžkové pokojích.
Pokoje jsou standardně vybaveny  barevnou televizí se satelitním příjmem.

Gastronomické služby: 
 Na objednávku zajistíme občerstvení na večírky, oslavy, školení. Nejen pro večerní posezení je k dispozici lobby bar s pestrou nabídkou nápojů a malého občerstvení.

Recepce je přítomna 06:00 -22:00. Čas příjezdu od 14:00, čas odjezdu do 10:00.


Provozní informace

Splavnost a provozní omezení
Zobrazit
Provoz v komorách
Zobrazit
Pravidla plavby a bezpečnost
Zobrazit

Počasí

oblačno až zataženo
Pátek 2.12.den -1 / 3°Cnoc -5 / -1°C
 
oblačno až zataženo
Sobota 3.12.den 0 / 4°Cnoc -3 / 1°C
 
Neděle 4.12.den / °Cnoc / °C