Penzion U Cerhů provozovaný rodinou Bartoňových se nachází v centru obce Kněžmost.

Jde o nově zrekonstruovaný hostinec z počátku minulého století, kde se snoubí zajímavá poloha (ve středně velké obci, v centru Českého ráje) se zajímavým zázemím. Penzion má totiž vlastní dvůr a velkou zahradu, které poskytují ubytovaným velkou míru soukromí i dostatek prostoru pro aktivity jako jsou míčové hry, grilování apod.

K dispozici jsou zde tři moderně vybavené apartmány. Každý má 5 lůžek s možností přistýlky. V každém apartmánu je plně vybavená kuchyňka (lednice, vařič, příslušenství) a samozřejmě vlastní sociální zařízení (WC, umyvadlo, sprchový kout). Parkování v areálu penzionu.

Penzion je ideální pro rodinnou dovolenou. Je využitelný v průběhu celého roku (houbaření, cykloturistika, lyžování).

Restaurace penzionu je otevřená příležitostně. Je však zajímavou příležitostí pro zájemce o uspořádání akce (svatby, oslavy, večírku, abiturientského srazu apod.)v domáckém prostředí. Prostory restaurace nabízí zhruba 50 míst a pro skupiny je možný zajistit kompletní stravování.

Penzion U Cerhů také vhodný pro studenty a všechny ty, kdo chtějí hodně cestovat a málo utratit za ubytování. Poskytuje totiž (po dohodě) možnost přespávat na lůžkách, nebo molitanových matracích (s vlastními spacáky) v prostorách výčepu nebo jako rozšíření kapacity apartmánů. Ceny jsou pak srovnatelné s ubytováním v kempu. Stejně tak zahrada penzionu je využitelná pro všechny, kdo chtějí stanovat v klidném prostředí mimo rušné kempy. K dispozici je běžné zázemí pro kempování, možnost uzamčení jízdních kol, možnost usušení vybavení a oblečení, parkování v areálu.

Příznivcům cykloturistiky poskytuje penzion zázemí pro cyklistiku - zapůjčení nářadí na drobné opravy, informace o cyklotrasách, prodej map, zapůjčení kol atp.

Související informace

Chata Suhrovice

Kněžmost

Na Rynku 7, Kněžmost, 294 02

GSM:+420 736 244 940
+420 731 708 202
E-mail:ucerhu@centrum.cz
Web:www.ucerhu.wcz.cz

Popis

Celková kapacita lůžek:
15
Druhy pokojů:
apartmá
Počet apartmá:
3
Doplňkové služby:
snídaně

Vybavení

Vybavení:
pokoj s vanou / sprchou
pokoj s WC
TV na pokoji
možnost vaření
gril / ohniště
zahrada / terasa
půjčovna sportovních potřeb
parkoviště

Provozní informace

Splavnost a provozní omezení
Zobrazit
Provoz v komorách
Zobrazit
Pravidla plavby a bezpečnost
Zobrazit

Počasí

oblačno
Neděle 2.1.den 7 / 11°Cnoc 2 / 6°C
 
přeháňky
Pondělí 3.1.den 8 / 12°Cnoc 6 / 10°C
 
občasný déšť
Úterý 4.1.den 8 / 12°Cnoc 4 / 8°C