Návštěvníky veletrhu Holiday World okouzlil nejen kouzelník, ale i stánek Středočeské centrály cestovního ruchu

Koncem minulého týdne (21. – 24. února) se na veletrhu Holiday World v Praze představila návštěvníkům také Středočeská centrála cestovního ruchu (SCCR). Ta na veletrhu prezentovala novinky a tematické průvodce pro letošní turistickou sezonu. Lákadlem stánku byl nový maskot Středočeského kraje – pratur Karlík a fotokoutek. U stánku tak bylo neustále rušno.

Již při slavnostním otevření, ve čtvrtek 21. února, zahrála historická hudba Peregrin a doprovodný program vyvrcholil o víkendu vystoupením kouzelníka Pavla Kožíška, jehož triky ocenili nejen nejmladší přihlížející. Během celého veletrhu se mohli návštěvníci zapojit do soutěže o hodnotné ceny. Hlavní cenu - vstupenky pro celou rodinu do Aquaparku Čestlice při slosování získal Michal Vrkoč. Další ceny, a to propagační materiály SCCR, získal Petr Hammer a Václav Hýsek. Na stánku nechyběl ani zábavný fotokoutek s možností okamžitého získání vytištěných fotografií.

„Stánek na veletrhu Holiday World měl opravdu úspěch a setkávali jsme se pouze s pozitivními reakcemi na naše projekty. Návštěvníkům se líbily naše brožury s možnostmi ubytování a výletů, u dětí pak slavil úspěch pratur Karlík a brožura Za zvířátky do středních Čech. Největší úspěch měla nová mapa pivovarů ve Středočeském kraji. Myslím, že jsme se v záplavě dalších vystavujících rozhodně neztratili,“ hodnotí veletrh Markéta Wernerová, ředitelka Středočeské centrály cestovního ruchu.

Provozní informace

Splavnost a provozní omezení
Zobrazit
Provoz v komorách
Zobrazit
Pravidla plavby a bezpečnost
Zobrazit

Počasí

přeháňky nebo bouřky
Pondělí 15.8.den 28 / 32°Cnoc 16 / 20°C
 
plojasno až skoro jasno
Úterý 16.8.den 28 / 32°Cnoc 15 / 19°C
 
polojasno až zataženo
Středa 17.8.den 31 / 35°Cnoc 16 / 20°C