Zažijte Valentýna… na zámku jako královský pár

Hotely a penziony ve Středočeském kraji zvou zamilované páry na oslavu svatého Valentýna. Anglosaský svátek, který se slaví tradičně 14. února, je i v Česku čím dál více oblíbený, a tak i ve středních Čechách lze najít speciální nabídky ubytování.

Mezi páry jsou nejoblíbenější zámecké hotely, kde se cítí jako v pohádce. Ubytování na zámku nabízí nejen romantické prostředí, ale také wellness služby a nezapomenutelný gastronomický zážitek, který připraví v zámecké kuchyni. Každé ze zámeckých sídel je něčím jedinečné. Některé nabízí luxus a přenese hosty do minulosti, další se zaměřuje na aktivní trávení času, jiné zase potěší zdařilým spojením starého a moderního stylu. Během valentýnského pobytu mohou partneři splnit přání svých protějšků a alespoň na den z nich udělat opečovávanou princeznu nebo prince ze zámku. 

Speciální valentýnskou nabídku připravil Chateau Mcely, který se nachází uprostřed krásné přírody Svatojiřského lesa nedaleko Prahy. Lázně jsou zasvěcené přírodní bylinné aromaterapii. Pro návštěvníky je připraven saunový domeček, venkovní vířivka, parní bylinná lázeň. Zároveň také nabízí kulinářské zážitky. Ať to jsou lekce vaření nebo ochutnávka speciálního menu. Páry si také mohou užít romantickou večeři při 101 svíčkách ve zlatém sále nebo relaxační proceduru – Mcelský elixír lásky. 

Možnost romantického pobytu a relaxace s lázeňskými procedurami nejen na Valentýna nabízí zámky Jemniště, Čechtice, Loučeň, Ratměřice, Štiřín nebo zámecký hotel Liblice.

Provozní informace

Splavnost a provozní omezení
Zobrazit
Provoz v komorách
Zobrazit
Pravidla plavby a bezpečnost
Zobrazit

Počasí

občasný déšť
Neděle 26.3.den 11 / 15°Cnoc 4 / 8°C
 
sněhové přeháňky
Pondělí 27.3.den 3 / 7°Cnoc 1 / 5°C
 
oblačno
Úterý 28.3.den 3 / 7°Cnoc -3 / 1°C