Hotel Karlštejn

Hotel Karlštejn se nachází přímo v romantickém podhradí majestátního gotického hradu. Nabízí výbornou dostupnost do centra obce, stylové interiéry a vlastní bazén s výhledem na Karlštejn.

Exkluzivní poloha hotelu poskytuje nádherný výhled na středověký hrad Karlštejn (50m), výbornou dostupnost centra obce (70m), restaurací či obchodů. Hotel Karlštejn Vás překvapí kombinací moderního a klasického stylu, k ubytování nabízí pokoje jednolůžkové, dvoulůžkové, trojlůžkové a čtyřlůžkové. V hotelových prostorách kromě originálních obrazů, starožitných hodin a nábytku zaujme hosty originální benátský štuk "Antico Stucco Veneziano".

Gastronomické služby v hotelu poskytuje restaurant & Cafe Bar "Dolce Vita" je v moderním designu a nabízí kávové speciality, domácí dezerty a krásný výhled na hrad Karlštejn. Při hromadných akcích nabízí speciality toskánské kuchyně, na přání rádi hostů tady rádi připraví speciality české či mezinárodní gastronomie.  Vnitřní kapacita 30 míst, letní zahrádka  32 míst. Zahradní vyhlídková restaurant "Nebe" nabízí pravidelné grilovaní v sezonních měsících (rybí speciality/různé druhy mas), bohatý výběr moravských vín, venkovní bar, exkluzivní výhled na hrad Karlštejn s kapacitou až 50 míst. Vhodný prostor pro pořádaní firemních akcí, svateb a svatebních obřadů. Možnost pronájmu pro uzavřenou společnost, včetně letní terasy a bazénu.

Další služby nabízené v tomto ubytovacím zařízení jsou  venkovní vyhřívaný bazén se slanou vodou a výhledem na hrad Karlštejn s lehátky i slunečníky je v provozu od dubna do října. Vstup do bazénu je pro hotelové hosty zdarma. Pro svoji atraktivní polohu a skvělý výhled na hrad a okolí je hotel často vyhledávaným místem pro fotografy a filmaře. Nabízí možnosti oslav pro uzavřenou společnost nebo firemní akce  v konferenční místnosti Karel IV. K dalším poskytovaným službám patří sauna a možnost vypůjčení kol za poplatek, dále využití Taxi pro 8 osob s klimatizací. Transfery z letiště - vlakového nádraží - golf - ostatní dle dohody na recepci.

Kromě gotického hradu mohou hosté hotelu navštívit přímo v městečku místní muzea, např. Muzeum voskových figurín, Muzeum hodin, Muzeum betlémů nebo si zajít zahrát golf to golfového resortu Karlštejn. V letních měsících přitahuje návštěvníky městečka řeka Berounka, řada pěších stezek i cyklostezek v okolí. Lze odsud dojít či dojet na Lomy Velká a Malá Amerika, do Srbska nebo na Koněpruské jeskyně.

Karlštejn

Karlštejn 7

Telefon:+420 311 600 900
E-mail:info@hotel-karlstejn.cz
Web:www.hotelkarlstejn.cz

Popis

Celková kapacita lůžek:
25
Celkový počet pokojů:
11
Druhy pokojů:
1 lůžkové
2 lůžkové
3 lůžkové
4 lůžkové
Počet 1 lůžkových:
1
Počet 2 lůžkových:
7
Počet 3 lůžkových:
2
Počet 4 lůžkových:
1
Doplňkové služby:
konferenční služby

Vybavení

Vybavení:
WiFi
venkovní bazén
sauna
půjčovna kol
zvířata akceptována

Provozní informace

Splavnost a provozní omezení
Zobrazit
Provoz v komorách
Zobrazit
Pravidla plavby a bezpečnost
Zobrazit

Počasí

přeháňky
Čtvrtek 9.6.den 16 / 20°Cnoc 10 / 14°C
 
oblačno
Pátek 10.6.den 21 / 25°Cnoc 12 / 16°C
 
polojasno až zataženo
Sobota 11.6.den 24 / 28°Cnoc 11 / 15°C