Romantický hotel Mlýn Karlštejn - konference

Romantický hotel Mlýn Karlštejn se nachází na břehu řeky Berounky ve stejnojmenném městysi Karlštejn.

 Překrásně zrekonstruovaný Romantický Hotel Mlýn Karlštejn je umístěn v malebném prostředí chráněné oblasti Český kras na břehu řeky Berounky pod středověkým hradem Karlštejn, 25 km od centra hlavního města Prahy. Romantický Hotel Mlýn nabízí ubytování ve stylově zařízených pokojích, k dispozici je rybí restaurace s letní terasou, klimatizované konferenční prostory, relaxační centrum, parkoviště. Součástí hotelového areálu je 2.500 m2 velký ostrov s romantickým altánkem, s grilem a party stanem.

Hotel nabízí pro své klienty 21 pokojů různých typů (celková kapacita 49 lůžek). Od standardních dvoulůžkových pokojů až po svatební pokoje s nadstandardním vybavením. K dispozici jsou pokoje s klimatizací a nově také pokoje typu Executive. Všechny pokoje jsou nekuřácké s Wi-Fi internetovým připojením. Stylový interiér hotelu je barevně laděn do sytých odstínů oranžovožluté, červenookrové a zelené, které v kombinaci s dřevem a kamenem budí dojem luxusu  a tvoří dokonalou estetickou harmonii.

Příjemná stylová  rybí restaurace nabízí výběr specialit ze sladkovodních a mořských ryb z české i mezinárodní kuchyně doplněný širokou nabídkou kvalitních českých a zahraničních vín. Hosté zde najdou akvárium s čerstvými sladkovodními rybami, domácí pečivo, zeleninu i bylinky. Každý týden nová nabídka a speciální menu. Restaurace s vlídnou domácí atmosférou, příjemným barem, krbem, klimatizovaným salónkem pro 40 osob a letní terasou s výhledem na jez řeky Berounky pod hradem Karlštejn, a to pouhých 25 km od Prahy okouzlí každého návštěvníka. Prostory restaurantu jsou nekuřácké kromě přilehlé venkovní terasy. V restaurantu je k dispozici Wi-Fi internetové připojení.

Hotel je zároveň ideálním místem pro pořádání různých oslav jako svatby, ale i firemních akcí a různých eventů. V roce 2014. 2015 a 2016 získal ocenění Svatební místo roku. Místem pro svatební obřad je svatební altánek na ostrově u jezu řeky Berounky, party stan nebo klimatizovaný salonek Petrarca v hotelu. Svatební hostiny se odehrávají na ostrově s party stanem, v hotelové restauraci, v salonku  Petrarca. K ubytování  slouží 21 hotelových pokojů s maximální kapacitou 49 osob. K dispozici jsou ještě dva svatební pokoje HER a HIS s nadstandardním vybavením.

Pro firemní akce, školení, semináře nebo teambuildingová setkání nabízí hotel zvláštní místnosti a prostory. V klidném a romantickém prostředí na břehu řeky Berounky lze využít nejen interiér hotelu - restauraci s barem, klimatizovaný salonek, letní terasu, relax centrum, ale i rozlehlé prostory kolem hotelu - ostrov 2 500 m2 s party stanem a grilem, parkoviště. Hotel Mlýn zajistí veškeré cateringové služby: coffee breaky, koktejly, obědy a večeře formou servírovaného menu nebo rautů, grilování na terase či hotelovém ostrově.

V hotelu je otevřeno i relaxační centrum s finskou saunou, Whirlpoolem a fitness službami. Hotelový management pamatoval i na zábavu pro nejmenší hosty. Rodiny s dětmi mohou navštívit místní hotelovou ZOO kde si děti mohou zajezdit na poníkovi nebo si udělat fotky se zvířátky. Čekají tu na ně kromě poníků i velbloudi, oslíci, německý ovčák, čínské prasátko a kamerunští beránci a ovečky.

Pro milovníky výletů je tu prohlídka hradu Karlštejn, procházka karlštejnským podhradím. Na delší výlety se nabízí nedaleký rekreační areál Srbsko nebo lomy Velká a Malá Amerika. Svoje trasy zde najdou příznivci cykloturistiky a pěších výletů.

Karlštejn

Karlštejn 239

Telefon:+420 606 020 093
E-mail:mlyn@hhotels.cz
Web:www.hotelmlynkarlstejn.cz

Provozní informace

Splavnost a provozní omezení
Zobrazit
Provoz v komorách
Zobrazit
Pravidla plavby a bezpečnost
Zobrazit

Počasí

přeháňky
Pondělí 30.5.den 15 / 19°Cnoc 4 / 8°C
 
oblačno
Úterý 31.5.den 20 / 24°Cnoc 4 / 8°C
 
Středa 1.6.den / °Cnoc / °C