Golf klub Botanika

Golf Club Botanika se nachází v Horním Bezděkově a je součástí Areálu Botanika od roku 2005. Areál jez Prahy v dostupnosti cca 25 km. Areál leží uprostřed křivoklátských lesů.
Golf Club Botanika je  typickým tréninkovým a pohodovým areálem, kam mohou zamířit zkušení profesionálové i hráči začátečníci, kteří si chtějí jen tak zahrát devítku po práci odpočinout si v blízkosti Prahy. Na hru Vám postačí 2 hodiny.

Zkušení golfisté ocení hřiště s 9 jamkami (Par 70) a délkou 4348 m pro ženy, 5318 m pro muže a také dvanácti jamkové hřiště (PAR 47) .  Nabízí moderní golfový simulátor E6Golf by TruGolf, umožňující simulaci  driving range s analýzou odpalu,  i možnost výběru hry z více než 80 golfových hřišť po celém světě, včetně českého hřiště "Kunětická hora".

V areálu je však prostor i pro další sportovní aktivity, např. tenisové kurty s akademií, venkovní bazén, lanové centrum nebo návštěvníci si můžou zajezdit na koni. Náš areál poskytuje i obchodní využití a v rámci možností se v našich prostorách školik. Máme školící cetnrum v kapacitě 70 míst. Indoor je v provozu i v zimních měsících. 

Vedle dvanácti jamkového hřiště (PAR 47) jsou zde k dispozici mj. tenisový kurt, hřiště pro plážový volejbal, vyhlášená restaurace zaměřená na českou kuchyni doplněná kuchyní mezinárodní, ubytování, hotelové lázně, bazén, sauna a další doprovodné služby (projížďky na koni, cykloturistika, dětský koutek, mini ZOO aj.). Součástí areálu je samozřejmě i golfová klubovna a pro-shop.

Jamky jsou modelované přirozenými přírodními podmínkami a jsou lehce zapamatovatelné. Lákadlem je hezký třípar na druhé jamce, především místo kolem greenu. Stejně tak pěkné je zákoutí tříparové sedmičky s rybníčkem. Hřiště působí přírodním dojmem. Bohatě Vám stačí na hru 2 hodiny. Samozřejmostí jsou kvalitní tréninkové plochy, celoročně otevřený a částečně zastřešený driving range, 2 cvičné putting greeny plus chipping area s greenem...

Začátečníci, ale i pokročilí hráči s ambicí vylepšit si svůj hcp, mohou využít služeb golfové akademie.

Naše akademie je zde proto, aby vytvořila podmínky a základnu mladým sportovcům. Nabízíme komplexnost a profesionalitu na jednom místě v krásném prostředí Golf Areálu Botanika, která byla několikrát oceněna jako areál roku.

Zábavné programy pro děti

Příměstský tábor pro děti od 6 do 16 let

Golfové a tenisové kempy pro děti

Kontakt:

Dana Turečková 777 659 838, d.tureckova@seznam.cz nebo zuzanalink@seznam.cz

www.spravnaskolka.cz


Počet jamek: 9 Vzdálenost od Prahy: 24 Hrací poplatek (nejnižší): 600 Možnost ubytování: Ne

Unhošť

Hlavní 68, Horní Bezděkov, 273 51

Telefon:+420 604 938 525
E-mail:arealbotanika@vysehrad2000.cz
Web:http://www.golfbotanika.cz

Provozní informace

Splavnost a provozní omezení
Zobrazit
Provoz v komorách
Zobrazit
Pravidla plavby a bezpečnost
Zobrazit

Počasí

dešť se sněhem
Pátek 18.11.den 2 / 6°Cnoc 0 / 4°C
 
sněhové přeháňky
Sobota 19.11.den -3 / 1°Cnoc -5 / -1°C
 
oblačno
Neděle 20.11.den 0 / 4°Cnoc -7 / -3°C