Tenis Centrum Cafex

Tenis Centrum Cafex Rakovník je oblíbenou destinací nadšenců raketových a plážových sportů. V jeho areálu se lze i ubytovat.

Cafe Centrum nabízí sportovním nadšencům vše co potřebují nadosah bez časových ztrát. Ubytování najdou v jednopatrových budovách hned vedle venkovních sportovišť. V současné době činí celková ubytovací kapacita 280 lůžek. Jednotlivé pokoje jsou rozděleny dle velikosti úrovně vybavení: na typy standart, nadstandart a de luxe.

Kapacitě hotelu odpovídá i kapacita restaurace jež činí až 220 míst. V restauraci je možno se stravovat celodenně. Bar je zásoben energetickými a nealko nápoji i výběrem zmrzlin pro osvěžení pro malé i velké. Točené pivo je přímo  z Královského pivovaru Krušovice. 

V areálu mohou hosté strávit příjemné chvíle s rodinou či přáteli na jedné ze šesti bowlingových drah, v jednom z  squashových kurtů, u billiárdových stolů, za volantem simulátoru závodního auta, u šipek, u dětského bazénu, dětského koutku, pískoviště, volejbalu s umělým povrchem či u plážového volejbalu, víceúčelového hřiště s umělým povrchem nebo tohle všechno jen sledovat z letní terasy místní restaurace. Nově je k dispozici posilovna s vířivkou pro 6 osob.  Sportem č.1  však zůstává tenis. Pro tuto hru je tady vytvořeno skutečně profesionální zázemí v podobě 2 kurtů s umělým povrchem v tenisové hale, 10 venkovních antukových kurtů, 1 venkovní kurt s umělým povrchem. Dále zde funguje profesionální trenér, tenis baby školička, servis, prodejna a půjčovna raket.

Nedílnou součásti při uspořádání firemních akcích, večírků, rodinných oslav, svatebních hostin je příprava slavnostního rautu. Rauty jsou připraveny z čerstvých a kvalitních surovin. Pro každého klienta personál restaurace sestavuje raut dle přání.

V okolí střediska si hosté mohou naplánovat cyklovýlet po trasách Rakovnicka, zajet si autem do nedaleké vesničky Kounov(16,6km) a prohlédnout si expozici místního muzea o tajemných Kounovských kamenných řadách. Popřípadě se vydat pěšky naučnou stezkou k této záhadné památce. 


Rakovník

Na studánkách 2590, Rakovník, 269 01

Telefon:+420 313 516 183
E-mail:cafex@cafex.cz
Web:www.cafex.cz

Otevírací doba

MěsícDenČasPříznak
Leden - Prosinec -- otevřeno

Popis

Kategorie:
Zážitkové pobyty pro skupiny

Provozní informace

Splavnost a provozní omezení
Zobrazit
Provoz v komorách
Zobrazit
Pravidla plavby a bezpečnost
Zobrazit

Počasí

polojasno až zataženo
Úterý 19.9.den 20 / 24°Cnoc 13 / 17°C
 
polojasno až zataženo
Středa 20.9.den 23 / 27°Cnoc 9 / 13°C
 
plojasno až skoro jasno
Čtvrtek 21.9.den 24 / 28°Cnoc 11 / 15°C