Sporthotel Trhovky

Sporthotel Trhovky je ideální místo pro aktivní dovolenou s rodinou i přáteli. Nachází se na břehu Orlické přehrady, 80 km od Prahy.

Sporthotel Trhovky, rekreační středisko na Orlické přehradě, má pro svoje hosty  k dispozici ubytování v apartmánech pro 4 osoby s možností 2 přistýlek a v bungalovech s kapacitou 8 lidí. Každý apartmán má dvě oddělené ložnice, koupelnu a lednici.

K občerstvení slouží klientům hotelu výborná restaurace kde kromě nejoblíbenějších jídel na stálém jídelním lístku personál připravuje každý den nové menu hotových jídel. Ti kdo mají rádi posezení na čerstvém vzduchu mohou navštívit coctail bar a vychutnat si klasické koktejly z čerstvého sezonního ovoce.

Konferenční místnost s kapacitou 200 lidí je připravena pro uspořádání rodinných i firemních akcí jako svatby, oslavy, teambuildingové zasedání a další.

K servisu hotelu patří i nabídka sportovního vyžití. Je zde 6 špičkových tenisových kurtů, 5 hřišť na plážový volejbal, nohejbalové hřiště, 6 profesionálních bowlingových drah, vodní lyže. Z areálu k vodní ploše je to jen 5 minut chůze. Hotel nabízí i zakotvení lodí ve své marině.Pro milovníky plachtění je tady možnost zapůjčení plachetnic. Inspirací pro výlety do okolí může být Svatá Hra u Příbrami, rozhledna Milada na vrchu Krchov nad Orlickou přehradou s výhledem na hrady Orlík a Kamýk, vltavskou podkovu a při dobré viditelnosti i na Šumavu.

Milešov

Klenovice 62

Telefon:+420 606 931 820
E-mail:sporthotel@trhovky.cz
Web:www.trhovky.cz

Otevírací doba

MěsícDenČasPříznak
Květen - Září -- otevřeno

Popis

Kategorie:
Zážitkové pobyty pro skupiny

Provozní informace

Splavnost a provozní omezení
Zobrazit
Provoz v komorách
Zobrazit
Pravidla plavby a bezpečnost
Zobrazit

Počasí

mlha
Úterý 29.11.den 3 / 7°Cnoc -1 / 3°C
 
oblačno až zataženo
Středa 30.11.den 2 / 6°Cnoc -2 / 2°C
 
oblačno až zataženo
Čtvrtek 1.12.den 2 / 6°Cnoc -1 / 3°C