Lesní lázně Zvánovice

Hotel Lesní lázně Zvánovice leží jen 25 km od Prahy uprostřed malebného Ladova kraje.

Lesní lázně - Legner hotel Zvánovice jsou dokonalým moderním resortem  uprostřed malebné přírody. Nabízejí možnost ubytování buď v hotelové budově v menších pokojích, dále v hotelových apartmá nebo možnost ubytování v komfortních Lesních apartmánech s kapacitou 130 lůžek.
Apartmány jsou vzdáleny cca. 90 m od hotelu, každý má velkou terasu s posezením, prostornou obývací část a kuchyňskou část. Apartmány jsou moderně vybaveny a poskytují veškerý luxus příjemného bydlení navíc u apartmánů Komfort je překrásný výhled do zeleně. V apartmánech je k dispozici: satelitní  TV, lednice, telefon, trezor, rychlovarná konvice a příjemná koupelna s toaletou.

Místní restaurace nabízí jídelní lístek ve kterém klade důraz na výběr kvalitních surovin: sezónní ovoce, sýry, čaje, bylinky z místních statků, výborné maso z českého chovu, domácí uzený špek . Restaurace dobře pohostí i vyznavače vegetariánské kuchyně i milovníky skvělého masa.

Lázně v areálu  se specializují na realizaci relaxačně ozdravných, rekondičních a preventivních pobytů. Všechny procedury připravuje tým zkušených pracovníků a spolupracovníků Lesních Lázní. Relaxační a ozdravné pobyty jsou připravovány tak, jak to vyžaduje zdravotní stav hosta. Součástí rekondičních a preventivních pobytů bývají kromě specializovaných terapií také relaxační procedury a  terapie probíhající v okolní přírodě, například Nordic Walking, dechová cvičení nebo cvičení pod širým nebem. Protože oblast patří do pásu lesů s celoročně nízkým obsahem škodlivin v ovzduší je doporučována nejen pro relaxaci a odpočinek, ale i jako vhodné prostředí pro osoby s dýchacími obtížemi.

V  profesionálních konferenčních prostorách je možné připravit jakékoliv firemní setkání – konferenci, školení nebo teambuilding. Hotel disponuje velkým sálem až pro 160 osob, 4 dalšími salonky a 6ti konferenčními sekcemi. Celková konferenční kapacita je až pro 360 osob.

 Mimo uvedených služeb je hotel  skvěle připraven i pro návštěvy rodin s dětmi . Přímo v areálu  je  postaven domek z vrbového proutí, dětské pískoviště a dětský koutek, který je  dostupný jen ve vybraných termínech, personál je nutno informovat předem. Dále si hosté mohou zapůjčit na pokoj DVD přehrávač a velký výběr filmů pro děti i dospělé.
Pro pobyty s dětmi doporučuje management hotelu  výlety po okolí jako např. do  Aquapalace Čestlice ( vstupenky je možné v hotelu zakoupit ), Fun Parku Žirafa, Hrusic a Muzea Josefa Lady a  na Farmu Park Soběhrdy.

Pro klienty se sportovním  zaměřením je zde  tenisový rekreační kurt, venkovní volejbalový nebo nohejbalový kurt, pétanque hřiště, stolní tenis.Zvánovice

Kádovská 154, Zvánovice, 251 65

Telefon:+420 323 649 679
E-mail:zvanovice@legner.cz
Web:www.lesnilazne.cz

Otevírací doba

MěsícDenČasPříznak
Leden - Prosinec -- otevřeno

Popis

Kategorie:
Zážitkové pobyty pro skupiny

Provozní informace

Splavnost a provozní omezení
Zobrazit
Provoz v komorách
Zobrazit
Pravidla plavby a bezpečnost
Zobrazit

Počasí

přeháňky nebo bouřky
Pondělí 15.8.den 28 / 32°Cnoc 16 / 20°C
 
plojasno až skoro jasno
Úterý 16.8.den 28 / 32°Cnoc 15 / 19°C
 
polojasno až zataženo
Středa 17.8.den 31 / 35°Cnoc 16 / 20°C