KEMP Lávka Park Skochovice

Kemp a rekreační areál Lávka Park Skochovice se nachází v malebném údolí na pravém břehu přehradního jezera ve Vraném nad Vltavou, 5 km jižně od Prahy. Rozloha celého areálu činí 25 000 m². Pro turistickou veřejnost je opět otevřen od 1.6.2020.

Kemp Lávka Park Skochovice nabízí různé druhy ubytování od stanů po pokoje hotelového typu. K dispozici tady mají  místa pro 50 stanů, 40 karavanů,2 čtyřlůžkové. Dále  areál poskytuje ubytování v pokojích hotelového typu dvoulůžkových(12pokojů), třílůžkových (15 pokojů) a čtyřlůžkových(3pokoje).Ceny ubytování jsou stanoveny dle typu pokoje od 400Kč do 1.200Kč. Ubytování v chatičkách je  600Kč za noc.

 Všechny pokoje mají kompletní sociální zařízení. Ubytování lze objednat telefonicky nebo e-mailem. Recepce se nachází v prostorách restaurace. Ubytování je vhodné pro všechny věkové skupiny od nejmenších dětí po seniory.

Domácí mazlíčci mají vstup za poplatek 80Kč. Areál nedisponuje půjčovnou kol ani lodí.

V přilehlé části ubytovacího zařízení se nachází restaurace s kapacitou 30 míst k sezení s vlastní zastřešenou terasou a výhledem na přehradní jezero, která má kapacitu 20 osob. Přímo u Vltavy stojí kruhový bar, který nabízí během slunných letních dní skvělé občerstvení.

Kromě mimořádně hezké lokality je kemp vyhledáván i pro jeho situování v blízkosti hlavního města a dopravních spojů s centrem města. K dispozici jsou veškeré služby jako přípojky pro karavany, pračky, dřezy, separátní výlevka, internet, restaurace, venkovní letní kruhový bar, klubovna, dětský koutek, dětský bazén, přístaviště lodí, vstup do jezera.

Poloha kempu zajišťuje ideální podmínky pro milovníky letních a vodních sportů jako sportovní trampolíny tenis, stolní tenis, plážový volejbal, plavání, jachting, windsurfing i adrenalinové vodní sporty. Bruslaře a cyklisty nadchne bruslařská a cyklistická stezka z/do centra hlavního města, z přístavu vyplouvají parníky na Slapskou přehradu, cesta trvá 2.5 hodin. Dále odtud doplujete do letovisek Měchenice, Davle, Štěchovice. Anebo se můžete svézt osobním vlakem podél řeky Sázavy.

Vrané nad Vltavou

Vltavská 654, Vrané nad Vltavou, 252 46

Telefon:+420 773 979 777
E-mail:lavkaskochovice@lavka.cz
Web:www.lavkaskochovice.cz

Otevírací doba

MěsícDenČasPříznak
Červen - Říjen Po - Ne 10:00 - 20:00 otevřeno

Popis

Kategorie:
Zážitkové pobyty pro skupiny

Provozní informace

Splavnost a provozní omezení
Zobrazit
Provoz v komorách
Zobrazit
Pravidla plavby a bezpečnost
Zobrazit

Počasí

oblačno až zataženo
Úterý 22.11.den 2 / 6°Cnoc -3 / 1°C
 
oblačno až zataženo
Středa 23.11.den 3 / 7°Cnoc 0 / 4°C
 
přeháňky
Čtvrtek 24.11.den 5 / 9°Cnoc -1 / 3°C