Rekreační areál Sázavský ostrov

Rekreační areál Sázavský ostrov jen 45 km od Prahy ve městě Sázava: Čítá více než 60 tisíc čtverečních metrů a najdete ho v krásném přírodním prostředí Středního Posázaví .

Sázavský ostrov nabízí spoustu zábavy jak zájemcům o kulturní vyžití nebo posezení u grilu či otevřeného ohniště, tak třeba sportovním nadšencům, maminkám s dětmi, školám, školkám, firemním skupinám, náhodným příchozím či zájemcům o zdravý životní styl. Hosté i návštěvníci určitě ocení přímo v areálu nejen oblíbenou restauraci, množství sportovišť a atrakcí na volný čas, ale i další možnosti, jak strávit příjemný den či nezapomenutelnou dovolenou.

K ubytování nabízí 1 dvoulůžkový a 4 čtyřlůžkové moderně zařízené apartmány (s možností přistýlek) s vlastní terasou a sezením a připojením na internet, 6 čtyřlůžkových moderně zařízených mobilních domů s vlastní terasou a sezením, 25 dvou, tří a čtyřlůžkových pokojů (s možností přistýlek) s celkovou kapacitou 70 pevných lůžek + 10 přistýlek a kemp kde si můžete postavit vlastní stan či karavan. Kapacita vlastních stanů je limitována pouze kapacitou sociálního zařízení, tzn. maximálně do 120 stanů denně. K dispozici pro klienty v kempujsou nové toalety a sprchy i hygienické a technické zázemí pro karavany. V areálu jsou také připravené upravené ohniště, možnost zakoupení dřeva, zapůjčení opékačů špekáčků nebo zahradních grilů. 

Ceny ubytování se liší dle kategorie a sezóny: mobilní domy a apartmány stojí 1.200- 1.600 - 2000Kč/noc, stany a karavany 60Kč a 220Kč plus poplatky za osobu. Parkování a domácí mazlíčci jsou za poplatek.

Přímo v areálu se nachází stylová restaurace Sázavská taverna s příjemným posezením na terase a otevřeným ohništěm uvnitř restaurace. Druhá restaurace, Vagon, disponuje 50 místy v restauraci a 30 místy na zastřešené terase. Restaurace nabízí kromě stálého jídelního a nápojového lístku i hotová jídla či speciality připravené na grilu. Je vhodným místem i pro uspřádání rodinné oslavy, svatby či firemní akce. Dále je v letní sezóně k dispozici plážový bar s možností rychlého občerstvení. 

Pro potřeby firemních akcí je k dispozici školící místnost  s kapacitou až 100 osob a dva menší salonky, možnostpřipojení na internet (na pokojích internetové přípojky, v restauraci, školící místnosti a salonku WiFi připojení). Dále pak pochopitelně 40.000 m2 upravených travnatých ploch včetně přípojek el. energie. Areál nabízí kompletní servis apřípadnou spolupráce na přípravě, zajištění a bezchybném průběhu akce. Kreativitou a osobitým přístupem personálu je připraven se přizpůsobit i nejnáročnější klientele a jejím požadavkům

Sázavský ostrov nabízí přímo v areálu možnost aktivního odpočinku na svých sportovištích. K dispozici je dětské hřiště s lanovkou, fotbalové, nohejbalové a volejbalové hřiště, ruské kuželky, venkovní ping pong, obří trampolína a dvě pramice. Ve spolupráci s  partnerskou půjčovnou lodí Bisport je možné si zapůjčit kanoi a rafty na jednodenní i vícedenní výlety se zajištěnou dopravou po i proti proudu s kompletním servisem. 

Ve městě je k dispozici moderní sportovní hala, společenský sál, tenisové kurty, atletická dráha, v okolí možnost vyjížďky na koních, přímo v místě napojení na turistické trasy (červená, zelená, modrá a žlutá) a Posázavskou cyklostezku. Milovníky kultury a historie určitě potěší množství památek v blízkém okolí dostupné autobusovou dopravou i oblíbeným Posázavským pacifikem. Na své si v překrásné přírodě přijdou houbaři i rybáři.

Sázava

Poznaňská 297, Sázava, 285 06

Telefon:+420 702 030 263
E-mail:ubytovani@kempsazava.cz
Web:www.kempsazava.cz

Popis

Kategorie:
Zážitkové pobyty pro skupiny
Celkový počet pokojů:
25
Druhy pokojů:
2 lůžkové
3 lůžkové
Druhy chatek:
4 lůžkové
Počet chatek celkem:
6

Vybavení

Vybavení:
pokoj s vanou / sprchou
pokoj s WC
TV na pokoji

Provozní informace

Splavnost a provozní omezení
Zobrazit
Provoz v komorách
Zobrazit
Pravidla plavby a bezpečnost
Zobrazit

Počasí

dešť se sněhem
Pátek 18.11.den 2 / 6°Cnoc 0 / 4°C
 
sněžení
Sobota 19.11.den -2 / 2°Cnoc -4 / 0°C
 
oblačno
Neděle 20.11.den 2 / 6°Cnoc -2 / 2°C