Hotel Lions Nesuchyně

Hotel Lions Nesuchyně se nachází mezi královskými městy Rakovník a Slaný. Nabízí nejen ubytování, ale i široké spektrum společenského a sportovního vyžití, včetně wellness centra.

Kapacita hotelu Lions Nesuchyně je 107 pokojů a 270 lůžek, mají zde tři druhy pokojů -  apartmány, standart komfort, superior lux komfort. Každý pokoj je vybaven útulnou koupelnou se sprchovým koutem. V areálu se můžete připojit k internetu pomocí sítě Wi-Fi. Pro celodenní i noční zábavu a veškeré potřebné informace je pro Vás připraven servis v hotelové recepci a nočním baru. Domácí mazlíčkové do hotelu nemají přístup.

Hotelová restaurace s 270 místy nabízí speciality z české a mezinárodní kuchyně. Menu sestavené šéfkuchařem, zajisté uspokojí i nejnáročnější labužníky. Uspořádání svateb, rodinných oslav, párty a firemních akcí, patří také mezi silné stránky  kreativního týmu Hotelu LIONS. Hotel je známým místem pro pořádání firemních školení, k tomu nabízí specializované konferenční prostory.Ve vinotéce lze nalézt bohatý výběr vín tuzemských i zahraničních vinařů. Na baru Vám připraví zajímavé nápoje pro okamžité zahřátí, či lahodné koktejly pro delší posezení. V letních měsících též nelze opomenout příjemnou atmosféru venkovní terasy na grilování, raut, či jiné slavnostní události.

Nově je pro hosty zrekonstruované wellness centrum.Ve wellness na klienty čeká bazén 10 x 5 m s perlivými schody , parní aroma sauna a vířivá vana.Ubytovaní hosté mají v rámci otevírací doby neomezený vstup do wellness zdarma. K dalším aktivitám, které hotel nabízí patří badminton, stolní tenis, squash, venkovní adventure golf, venkovní tenis a nohejbal, pétanque, bowling, šipky, stolní fotbal a kulečník(pool).

Okolí hotelu je vhodné pro procházky v přírodě s možností zapůjčení kola a elektrokola nebo koloběžky. Přímo ve vesnici Nesuchyně je v centrální části návsi je kostel sv. Markéty, nyní je rekonstruována střecha, s volným prostorem kolem. Na konci obce na rozcestí silnic vedoucí na Mutějovice a Milostín je postaven pomník sv. Vavřince - patrona všech chmelařů.

Nesuchyně

Nesuchyně 31, Nesuchyně, 270 07

Telefon:+420 353 575 452
E-mail:info@stredisko-nesuchyne.cz
Web:www.stredisko-nesuchyne.cz

Otevírací doba

MěsícDenČasPříznak
Leden - Prosinec -- otevřeno

Popis

Kategorie:
Zážitkové pobyty pro skupiny

Provozní informace

Splavnost a provozní omezení
Zobrazit
Provoz v komorách
Zobrazit
Pravidla plavby a bezpečnost
Zobrazit

Počasí

oblačno
Středa 7.12.den 1 / 5°Cnoc -2 / 2°C
 
oblačno
Čtvrtek 8.12.den 0 / 4°Cnoc -4 / 0°C
 
Pátek 9.12.den / °Cnoc / °C