Farma a zábavní park Blaník se nachází v romantickém a kouzelném prostředí pod bájnou horou Blaník.

Farma  a zábavní park Blaník nabízí romantické ubytování od luxusních apartmá, přes dvoulůžkové pokoje s přistýlkou až po ekonomické pokojíky v podkroví. Rovněž venkovní bazén a dětské koutky. Návštěvníky nadchne punc  venkovské a westernové pohostinnosti, snídaně se si mohou dopřát v zahradním občerstvení  s příhodným názvem U koní, večeře  v restauraci U Mančalů a na kryté terase  anebo tak jako snídaně v zahradním občerstvení ve Farma-parku. V restauraci se nachází vytápěný dětský koutek. Z terasy mají rodiče výhled na děti hrající si venku. K dispozici je přebalovací pult a mikrovlnná trouba na ohřev jídla pro batolata. Pokrmy jsou připravovány dle trendů moderní gastronomie s využitím lokálních zdrojů, bylinek a koření z místní zahrádky. Oblíbenou položkou na menu jsou delikátní sýry z nedaleké ekofarmy.

Pro společenské akce  tu mají tzv. Rytířský sál, konají se zde svatební hostiny, oslavy narozenin, ale i školení a další aktivity, včetně dětských dílniček a diskoték. Ke stolům se vejde 46 hostů, při "divadelním uspořádání" až 70 hostů. Jednotlivci, skupiny i firmy najdou na Farmě Blaník vhodné prostředí pro školení, soustředění, svatby, oslavy a jiné společenské akce. 

Statek je ideálním místem pro poznávání denního koloritu života na farmě, nadchne zvláště milovníky koní, mohou si tu vyzkoušet  vyjížďky i tvrdou práci u koní. Farma Blaník je rájem hlavně pro děti. Nabízí spoustu zábavy a atrakcí, které rozvíjejí dětskou fantazii. Nejmenší návštěvníci tu najdou  dětské hřiště, rozhlednu, velkou skluzavku, slaměný hrad, les nočních skřítků, lesní chrám s druidem, myslivecký posed, dětskou lanovku, trampolínu a trať pro šlapací traktůrky.

Kromě toho se zde malí návštěvníci mohou seznámit se světem domácích zvířat, kteří naši předkové odjakživa chovali na svých statcích. Čekají tu na ně domácí zvířátka jako ovce, kozy, králíci, oslíci, české stračeny a prasata. Největší atrakcí je asi místní stádo koní, poníků a oslíků. Je tu pro ně připraven i typický český rybníček - kačák, kolem kterého se spokojeně batolí husy, kachny krocani, krůty i slepice. Většinu zvířátek si děti mohou pohladit a nakrmit, koníky a poníky i osedlat a projet se na nich.

Personál  dále nabízí možnost plavání ve venkovním bazénu, vnitřní wellnessový svět, fotbal, nohejbal, badminton, ping-pong, šipky, procházku po areálu a rýžování zlata. nebo se návštěvníci mohou vydat na procházku podél zdejších skal, k peřejím pod jezerem či do romantického údolí řeky Blanice.

Areál farmy je nekuřácký a má bez bariérový přístup.


Ostrov

Ostrov 1, Ostrov, 257 06

GSM:+420 602 291 250
E-mail:farma@farmablanik.cz
Web:www.farmablanik.cz

Otevírací doba

MěsícDenČasPříznak
Leden - Prosinec -- otevřeno

Popis

Kategorie:
Zážitkové pobyty pro skupiny

Provozní informace

Splavnost a provozní omezení
Zobrazit
Provoz v komorách
Zobrazit
Pravidla plavby a bezpečnost
Zobrazit

Počasí

polojasno až zataženo
Úterý 9.8.den 25 / 29°Cnoc 11 / 15°C
 
polojasno až zataženo
Středa 10.8.den 25 / 29°Cnoc 10 / 14°C
 
Čtvrtek 11.8.den / °Cnoc / °C