Penzion Hulín poblíž Sedlčan je zasazen do půvabného prostředí krásných lesů, v nádherné přírodní scenerii. Jeho poloha mu předurčuje široké možnosti a neopakovatelná krása přírody, nabízí spoustu námětů na zajímavé výlety

Penzion Hulín nabízí ubytování v pěti čtyřlůžkových a pětilůžkových chatách a několika apartmánech pro 6 osob v hlavní budově. Dvoupatrové chatky mají design áčkového stanu, ve druhém patře je balkonek. K vybavení pokojů patří televize, satelit / kabel. TV, koupelna, lednice. V penzionu se celoročně vaří, v zimě hosté ocení teplo krbu, v létě posezení na terase.  V restauraci o celkové kapacitě 90 míst, s možností sledování sportovních pořadů na velkoplošné LCD televizi se podávají speciality formou minutek z široké nabídky místního menu. Pro nejmenší je připraven dětský koutek.

V areálu je možné využívat bowling, tenisový kurt, minigolf, pět rybníků s možností sportovního rybolovu (“chyť a pusť”), stolní tenis, stolní fotbal, šipky, venkovní gril, za dobrého počasí i menší venkovní bazén a celoročněvlastní parkoviště. V místní Minizoo uvidí děti velbloudy, lamy, oslíky, poníky, pávy, daňky, králíky, kozičky, morčata a spoustu dalších zvířátek. Mohou si je pohladit i nakrmit, krmivo je zde připravené u výběhů. Také se můžete projet na ponících s doprovodem.

  Nejbližší okolí penzionu je vhodné pro cykloturistiku, pěší turistiku, v nedalekých Dublovicích se dá jezdit na čtyřkolkách,  nedaleko si můžete zajít na viklan Husova kazatelna, do týčanské jeskyně.

Sedlčany

Hulín 10, Sedlčany, 264 01

Telefon:+420 731 502 875
E-mail:recepce@resorthulin.cz
Web:www.penzionhulin.cz

Otevírací doba

MěsícDenČasPříznak
Leden - Prosinec Po - Ne - otevřeno

Popis

Kategorie:
Zážitkové pobyty pro skupiny

Provozní informace

Splavnost a provozní omezení
Zobrazit
Provoz v komorách
Zobrazit
Pravidla plavby a bezpečnost
Zobrazit

Počasí

občasný déšť
Neděle 26.3.den 11 / 15°Cnoc 4 / 8°C
 
sněhové přeháňky
Pondělí 27.3.den 3 / 7°Cnoc 1 / 5°C
 
oblačno
Úterý 28.3.den 3 / 7°Cnoc -3 / 1°C