Penzion na Krásné Vyhlídce

Penzion na Krásné vyhlídce manželů Jaroslavy a Lukáše Havránkových nabízí kvalitní ubytování přímo v srdci Českého ráje, v rodišti slavného českého básníka, spisovatele a buřiče Fráni Šrámka.

Penzion na Krásné vyhlídce v obci Boseň , jež leží na hranici Českého ráje pod hradem Valečov asi 5 km od Mnichova Hradiště, je známý tím, že je ideálním výchozím bodem pro expedice do Drábských světniček.

K dispozici jsou dva dvoulůžkové pokoje s WC a koupelnou, jeden dvoulůžkový pokoj s možností kvalitní přistýlky s WC a koupelnou a jeden čtyřlůžkový pokoj (dvě ložnice) s koupelnou a WC.  Děti do 3 let mají lůžko zdarma. Penzion je nekuřácký, nabízí i možnost bezplatného parkování před budovou. 

Penzion má i vlastní restauraci s dětským koutkem a novou letní terasou. Pro žíznivé výletníky je připraven kiosek, který je otevřen 9:00 - 18:00,  o prázdninách každý den a ve školním roce o víkendech. Personál restaurace pro hosty rád  připraví hotová jídla, polévky, domácí moučníky a rád pomůže s uspořádáním svateb, oslav, firemních večírků na jednom z nejhezčích míst v Českém ráji. Pro milovníky české tradiční kuchyně doporučujeme místní kalorickou lahůdku- škvarky v sádle s rozpečeným chlebem a cibulkou.  Kapacita restaurace je 80 míst, kapacita letní terasy 60. Také zaparkovat tady není žádný problém, parkoviště i místa pro cyklisty jsou zajištěny. Pro malé děti má penzion vlastní dětské hřiště.

Turistický rozcestník, který se nachází hned u penzionu, ukazuje turistům cestu do tří směrů. Po modré značce ve směru Zásadka, Drábské světničky, Studený průchod - Hynšta, Skalka, po značce zelené ve směru Skalka - Krásná vyhlídka a po značce červené ve směru Mnichovo Hradiště, Valečov, Skalka.Boseň

Mužský 40, Boseň, 295 01

GSM:+420 776 776 235
E-mail:nakrasnevyhlidce@email.cz
Web:www.nakrasnevyhlidce.cz

Popis

Kategorie:
Stylové ubytování s rodinnou atmosférou

Provozní informace

Splavnost a provozní omezení
Zobrazit
Provoz v komorách
Zobrazit
Pravidla plavby a bezpečnost
Zobrazit

Počasí

oblačno
Pondělí 29.11.den 0 / 4°Cnoc -3 / 1°C
 
dešť se sněhem
Úterý 30.11.den 1 / 5°Cnoc -3 / 1°C
 
oblačno až zataženo
Středa 1.12.den 5 / 9°Cnoc 1 / 5°C