Soukromý penzion Venkoff manželů Štanglových najdete přímo u cyklistické stezky v obci Čeřenice, části města Sázava, okres Benešov.

Pohodlné ubytování v penzionu Venkoff je pro hosty připraveno ve 2 třílůžkových pokojích se samostatným sociálním zařízením a 1 dvoulůžkovém pokoji s možností přistýlky bez soc. zařízení, které je k dispozici na chodbě. Dále pokoje disponují pohodlným nábytkem, televizí se satelitním příjmem a bezplatným bezdrátovým internetovým připojením. Všechny pokoje jsou útulné, vkusně zařízené a poskytují potřebný komfort a soukromí pro příjemný a klidný pobyt hostů. Ubytovat se i s domácím mazlíčkem není problém.

Hosté mají k dispozici společnou, plně vybavenou kuchyňku, kde si mohou připravit svá oblíbená jídla. Majitelé nabízejí příjemné posezení s možností grilování přímo na zahradě penzionu, podle přání mohou zajistit kompletní servis od přípravy masa po nákup nápojů a zapůjčení pípy.

Pro rodiny s dětmi je zde dětské hřiště s houpačkou, skluzavkou a pískovištěm a v létě i nafukovací bazén.

Okolí penzionu nabízí nespočet možností pro pořádání výletů do měst Sázava a Kutná Hora. V dostupné vzdálenosti se nachází Sázavský klášter, hrady Český Šternberk a Pirkštejn, zámky Kácov a zámek Konopiště s parkem a medvědáriem. Na zámku Kačina, který patří k nejvýznamnějším empírovým stavbám v České republice, můžete shlédnout Muzeum českého venkova. Při výletě po kouzelném kraji Josefa Lady se nezapomeňte zastavit i na hvězdárně v Ondřejově.


Popis

Kategorie:
Stylové ubytování s rodinnou atmosférou

Provozní informace

Splavnost a provozní omezení
Zobrazit
Provoz v komorách
Zobrazit
Pravidla plavby a bezpečnost
Zobrazit

Počasí

oblačno
Pondělí 14.11.den 7 / 11°Cnoc 0 / 4°C
 
mlha
Úterý 15.11.den 3 / 7°Cnoc -2 / 2°C
 
Středa 16.11.den / °Cnoc / °C