Soukromý statek manželů Veroniky a Davida Muhlbachových Vletice se nalézá v kraji Toulava, blízko Krásné Hory nad Vltavou.

Obec Vletice, kde se statek nachází, leží v údolí potoka Brzina na spojnici mezi Krásnou Horou nad Vltavou a Vysokým Chlumcem u Sedlčan, v kraji kamenů, na pomezí středočeského a jihočeského kraje, v turistické oblasti Toulava. Stylově zrekonstruovaný statek poskytuje ubytování ve dvanácti pokojích, z toho jednom bezbariérovém. Pokoje mají celkovou kapacitu až 42 lůžek (4xdvoulůžko, 5xčtyřlůžko-z toho 1xbezbariérový přístup, 1xtřílůžko, 1xpětilůžko a 1x6lůžko). Na dvoře je kamenný bazén o velikosti 8x14m, je zde i půjčovna elektrokol. Hosté prožijí neopakovatelné chvíle v klidné vesnické atmosféře statku, situovaném v zeleném prostředí. Mají tady tzv. oddávající louku s třistaletými duby, nádherné místo vyhledávané pro svatební obřady. Během roku je statek svatebčanům pronajímán na 23 exkluzivních víkendů. Jedním z hlavních užitných prostor je stodola o kapacitě až 300 osob, celoročně provozovaná maštal může pojmout přibližně 40 hostů. Jídelna s barem obslouží najednou 70 lidí. Kromě svateb se na statku organizují i firemní akce a rodinné oslavy.

Okolní malebná krajina Toulavy je jako stvořena pro cyklovýlety a cyklisté jsou na vletickém statku vítáni. čeká na ně v okolí 1000km cyklo a turistických tras. Je pro ně připravena uzamykatelná úschovna kol a další možnosti jak si pohostinnost statku vychutnat. Nedávno majitelé dokončili zařizování nového wellness.

Ze statku je krásný výhled na známý kopec Peklo.

Krásná Hora nad Vltavou

Vletice 11, Vletice, 262 56

Telefon:+420 607 102 674
E-mail:statekvletice@gmail.com
Web:www.statekvletice.cz

Popis

Kategorie:
Stylové ubytování s rodinnou atmosférou

Provozní informace

Splavnost a provozní omezení
Zobrazit
Provoz v komorách
Zobrazit
Pravidla plavby a bezpečnost
Zobrazit

Počasí

polojasno až zataženo
Úterý 9.8.den 25 / 29°Cnoc 11 / 15°C
 
polojasno až zataženo
Středa 10.8.den 25 / 29°Cnoc 10 / 14°C
 
Čtvrtek 11.8.den / °Cnoc / °C