Hradozámecká noc 2018

Během poslední srpnové sobotní noci ožívají české hrady a zámky! Již tradiční kouzelná noc plná neuvěřitelných zážitků slaví devátý ročník na více než osmdesáti památkách po celé České republice. A kdy se akce koná? V noci z 25. na 26. srpna 2018.

Hradozámecká noc tento rok proběhne v noci ze soboty 25. na neděli 26. srpna. Památky v netradiční době a s netradičním programem budou připomínat, jaké to bylo, když bylo na místech neustále živo. Do Hradozámecké noci se zapojí desítky památek, a to jak hrady a zámky, tak ale i kláštery, kostely, vily nebo paláce.

Z oblasti Českého ráje tuto kouzelnou noc ožije hrad Valdštejn, státní zámek Hrubý Rohozec, zřícenina hradu a zámku Zvířetice a státní zámek Mnichovo Hradiště.

  • Na hradě Valdštejn Vás čeká noc plná překvapení se scénickými prohlídkami. Celý večer pak doplní ohnivá show a historické tance. Vstupné za dospělého člověka činí 110 Kč, za dítě 80 Kč. Můžete však zakoupit i hromadné rodinné vstupné, které Vás vyjde na 300 Kč.
  • Na státním zámku Hrubý Rohozec na Vás čekají oblíbené hrané noční prohlídky za vstupné 120 Kč.
  • Romantické duše si najdou své i na zřícenině hradu a zámku Zvířetice. Zde Vás čeká atraktivní noční prohlídka, která bude doplněna o hudební představení. To vše za svitu loučí a svíček.
  • Ve městě Mnichovo Hradiště zažijete noční oživené prohlídky interiérů zámku na téma: Setkání panovníků Sv. aliance v roce 1833, kde budou v hlavních rolích obsazeni herci Mladoboleslavského divadla. Cena vstupného je 200 Kč/osoba.

Pokud máte o Hradozámeckou noc zájem, neváhejte a zarezervujte si vstup na daný hrad/ zámek. Akce je vhodná pro rodiny s dětmi.

Pro více informací navštivte stránky https://www.npu.cz/cs.
Bakov nad Jizerou

Provozní informace

Splavnost a provozní omezení
Zobrazit
Provoz v komorách
Zobrazit
Pravidla plavby a bezpečnost
Zobrazit

Počasí

polojasno až zataženo
Středa 10.8.den 24 / 28°Cnoc 9 / 13°C
 
polojasno až zataženo
Čtvrtek 11.8.den 24 / 28°Cnoc 10 / 14°C
 
polojasno až zataženo
Pátek 12.8.den 23 / 27°Cnoc 10 / 14°C