Srubové chaty - Sportovně rekreační areál Ráj Srbsko

Sportovně-rekreační areál Ráj Srbsko poskytuje ubytování ve srubových chatách nedaleko rybníka Komárovský – Branžež, v obci Srbsko. Tato lokalita patří do turistického regionu Český ráj.

Sportovně rekreační areál Ráj Srbsko – ubytování:

Srubové chaty
Patrové srubové chaty nabízející přiměřený komfort tomuto druhu ubytování - vlastní sociální zařízení, obývací pokoj a dvě oddělené ložnice (každá dvě pevná lůžka) v patře chaty. Chaty  se dělí na dva typy - čtyřlůžkové nebo pětilůžkové. Pětilůžkové chaty nabízí mimo jiné i vlastní krb. Chaty jsou vybaveny televizorem. V těchto chatách je možnost dokoupení přistýlky.

Bungalovy
Luxusně zařízené bungalovy pro dvě osoby s vlastním sociálním zařízením. Bungalovy s jsou umístěné ve třech zděných budovách u bazénu. Každý bungalovy je vybaven televizorem.

Sportovně rekreační areál Ráj Srbsko - služby:

V areálu možnosti pořádání společenských akcí jako jsou školení firem, rauty, grilování selete, firemní večírky, soustředění sportovních družstev a také firemní sportovní víkendy se zajímavým doprovodným programem.

K dispozici jsou např. venkovní antukové tenisové kurty, hřiště na plážový volejbal a badminton, minigolf, venkovní bazén s možností kompletního zakrytí, bowling, golfové hřiště, cvičné odpaliště a putting green, víceúčelová hala /squash, tenis, volejbal, posilovna, lezecká stěna atd./. Dále je k dispozici 2x stůl na stolní tenis, sauna, solárium, šipky, stolní fotbal a billiard.

Sportovně rekreační areál Ráj Srbsko - aktivity:

Český ráj nabízí bohatou a různorodou nabídku turistických a cyklistických výletů po historických památkách jako jsou např. hrad Kost, zřícenina hradu Trosky a Valečov, zámek Sychrov a Hrubá Skála a k nesčetnému množství nádherně položených rybníků mezi lesy a skalami např. Komárovský rybník, rybníky Vidlák, Nebák a Věžák. Dále můžete navštívit skalní město Drábských světniček nebo Prachovských skal. Areál je ideálním výchozím bodem pro cykloturistické a turistické toulky všech obtížností.


Vybavení kempu

Vybavení kempu: recepce, restaurace, elektřina, hřiště, sportoviště, dětské hřiště, ohniště, toalety, sprchy, pitná voda, teplá voda, televize, bezbariérový přístup

Vybavení chatek

Vybavení chatek: elektřina, WC, sprcha, lůžkoviny

Sportovní vyžití

Sportovní vyžití: koupání, rybaření, jízda na koni, vodní sporty, plážový volejbal, tenis, stolní tenis, petanque, minigolf, půjčovna kol, půjčovna lodí

Parkování

Parkování: centrální parkoviště

Kněžmost

Kněžmost - Srbsko 32, 294 02

GSM:+420 602 177 937
E-mail:relevant@relevant.cz
Web:www.relevant.cz

Popis

Celková kapacita lůžek:
43
Přistýlky:
20
Druhy chatek:
4 lůžkové
5 lůžkové
Počet chatek celkem:
10
Počet 4 lůžkových chatek:
7
Počet 5 lůžkových chatek:
3
Klasifikováno - Hotel Stars Union:
ne
Doplňkové služby:
snídaně
konferenční služby

Vybavení

Vybavení:
pokoj s vanou / sprchou
pokoj s WC
TV na pokoji
WiFi
konferenční místnost / salonek
gril / ohniště
zahrada / terasa
tělocvična / fitness
venkovní bazén
sauna
dětské hřiště / dětský koutek
půjčovna kol
půjčovna sportovních potřeb
parkoviště
zvířata akceptována
bezbariérový přístup
kreditní karty akceptovány

Provozní informace

Splavnost a provozní omezení
Zobrazit
Provoz v komorách
Zobrazit
Pravidla plavby a bezpečnost
Zobrazit

Počasí

polojasno až zataženo
Úterý 9.8.den 25 / 29°Cnoc 11 / 15°C
 
polojasno až zataženo
Středa 10.8.den 25 / 29°Cnoc 10 / 14°C
 
Čtvrtek 11.8.den / °Cnoc / °C