Apartmány a bungalovy - Sportovně rekreační areál Ráj Srbsko

Sportovně-rekreační areál Ráj Srbsko poskytuje ubytování nedaleko rybníka Komárovský – Branžež, v obci Srbsko. Tato lokalita patří do turistického regionu Český ráj.

Sportovně rekreační areál Ráj Srbsko - ubytování:

Ubytovat se zde můžete v apartmánech, bungalovech a srubových chatách.

Apartmány
Apartmány jsou umístěné ve dvou zděných budovách přímo u bazénu. Nabízejí komfortní vybavení pro pobyt čtyřčlenné rodiny nebo skupiny. Skládají se z dvou vybavených pokojů s vlastním sociálním zařízením (sprcha,wc) a televizí. Každý z těchto apartmánů má svůj vlastní vchod a je zde možnost dokoupení až dvou přistýlek.

Bungalovy

Bungalovy jsou umístěné ve třech zděných budovách přímo u bazénu či dětského hřiště. Nabízejí komfortní vybavení pro pobyt dvou osob. Jsou kompletně vybaveny nábytkem a TV, každý má vlastní koupelnu se sprchovým koutem a WC. Je zde možnost až dvou přistýlek.

Pokoje
Dvoulůžkové pokoje pouze s umyvadlem se nachází v přízemí hlavní budovy. Vlastní televizor s několika televizními programy na pokoji. Sprcha a WC jsou společné na chodbě.

Sportovně rekreační areál Ráj Srbsko - služby:

V areálu možnosti pořádání společenských akcí jako jsou školení firem, rauty, grilování selete, firemní večírky, soustředění sportovních družstev a také firemní sportovní víkendy se zajímavým doprovodným programem.

K dispozici jsou např. venkovní antukové tenisové kurty, hřiště na plážový volejbal a badminton, minigolf, venkovní bazén s možností kompletního zakrytí, bowling, golfové hřiště, cvičné odpaliště a putting green, víceúčelová hala /squash, tenis, volejbal, posilovna, lezecká stěna atd./. Dále je k dispozici 2x stůl na stolní tenis, sauna, solárium, šipky, stolní fotbal a billiard.

Sportovně rekreační areál Ráj Srbsko - aktivity:

Český ráj nabízí bohatou a různorodou nabídku turistických a cyklistických výletů po historických památkách jako jsou např. hrad Kost, zřícenina hradu Trosky a Valečov, zámek Sychrov a Hrubá Skála a k nesčetnému množství nádherně položených rybníků mezi lesy a skalami např. Komárovský rybník, rybníky Vidlák, Nebák a Věžák. Dále můžete navštívit skalní město Drábských světniček nebo Prachovských skal. Areál je ideálním výchozím bodem pro cykloturistické a turistické toulky všech obtížností.

 
Kněžmost

Kněžmost - Srbsko 32, 294 02

GSM:+420 602 177 937
+420 602 627 500
E-mail:relevant@relevant.cz
Web:www.relevant.cz

Popis

Celková kapacita lůžek:
47
Celkový počet pokojů:
10
Druhy pokojů:
2 lůžkové
apartmá
Počet 2 lůžkových:
10
Počet apartmá:
7
Klasifikováno - Hotel Stars Union:
ne
Klasifikace:
***
Doplňkové služby:
snídaně
konferenční služby

Vybavení

Vybavení:
pokoj s vanou / sprchou
pokoj s WC
TV na pokoji
WiFi
konferenční místnost / salonek
gril / ohniště
zahrada / terasa
tělocvična / fitness
venkovní bazén
vnitřní bazen
sauna
dětské hřiště / dětský koutek
půjčovna kol
půjčovna sportovních potřeb
parkoviště
parkoviště
zvířata akceptována
bezbariérový přístup
trezor

Provozní informace

Splavnost a provozní omezení
Zobrazit
Provoz v komorách
Zobrazit
Pravidla plavby a bezpečnost
Zobrazit

Počasí

mlha
Úterý 29.11.den 3 / 7°Cnoc -1 / 3°C
 
oblačno až zataženo
Středa 30.11.den 2 / 6°Cnoc -2 / 2°C
 
oblačno až zataženo
Čtvrtek 1.12.den 2 / 6°Cnoc -1 / 3°C