Rekreační objekt Pension U Turka nabízí ubytování na strategickém místě v regionu Český ráj v obci Čížovka. Nedaleko od rybníků Drhleny a Branžež.

Pension U Turka – ubytování:

Ubytování ve dvou až čtyřlůžkových pokojích (k dispozici celkem 20 míst). Možnost vaření ve vybavené kuchyni (elektrická varná deska, mikrovlnná trouba, lednice, nádobí) nebo stravování v restauracích v rekreační oblasti. K dispozici 2 koupelny se sprchovým koutem i vanou. Kapacita společenské místnosti 28 míst + TV. Venkovní sezení pod pergolou, ohniště, gril. Parkování přímo v objektu. Možnost parkování jízdních kol v krytém uzamčeném stání.

Pension funguje od dubna do října.

Po dohodě s majitelem možnost připojení k internetu.

Pension je pronajímán od dubna do října - dle dohody. V mimosezónních termínech je možné sjednat i víkendové pobyty za ceny platné v sezóně. Je možné pro celé skupiny pronajmout celý objekt na víkend. Pokud by byl termín takového pobytu v období, kdy je třeba topit, bude dohodou sjednán příplatek za vytápění.

V případě objednávky většího množství míst nebo delšího termínu pobytu poskytujeme slevy dle dohody. Sleva pro stálé zákazníky.

Pension U Turka – výlety:

Vhodné pro cykloturistiku (krásné cyklotrasy), pěší turistiku, koupání a houbaření v okolních lesích. Na Branžeži letní kino, disko.

Popis

Celková kapacita lůžek:
18
Přistýlky:
1
Celkový počet pokojů:
6
Druhy pokojů:
2 lůžkové
4 lůžkové
Počet 2 lůžkových:
2
Počet 4 lůžkových:
4

Vybavení

Vybavení:
společná koupelna
WiFi
možnost vaření
gril / ohniště
zahrada / terasa
parkoviště

Provozní informace

Splavnost a provozní omezení
Zobrazit
Provoz v komorách
Zobrazit
Pravidla plavby a bezpečnost
Zobrazit

Počasí

dešť se sněhem
Pondělí 10.1.den 1 / 5°Cnoc -1 / 3°C
 
polojasno až zataženo
Úterý 11.1.den -3 / 1°Cnoc -8 / -4°C
 
oblačno
Středa 12.1.den -2 / 2°Cnoc -9 / -5°C