Zpět

Pravidelné plavby a přívozy

Orlík Slapy Dolní Vltava Sázava Berounka Labe Jizera Blanice Cidlina Doubrava

Kategorie

Počet záznamů na stránce: 0 / Počet záznamů celkem: 0
NázevProvozovatelPoznámka
Lodní linka Slapy - Nová Živohošť a zpět Orlická lodní doprava Vydejte se na vyhlídkovou projížďku parníkem po přehradní nádrži Slapy. Doba trvání plavby je něco málo přes hodinu a můžete pro nástup a výstup využít jakoukoliv z deseti zastávek na trase.
Lodní linka z Mělníka do Obříství - Fidelio Fidelio Dvouhodinová plavba přes plavební komoru v Obříství
Lodní linka z Mělníka do Zelčína a zpět - Fidelio Fidelio Dvouhodinová plavba do Zelčína a zpět
Lodní linka z Poděbrad k soutoku Labe a Cidliny Zdeněk Havlas vnitrozemská vodní doprava Tichá 48, 290 01 Poděbrady Hodinová plavba z Poděbrad k soutoku Labe a Cidliny, kde se dá jak nastupovat tak vystupovat.
Lodní linka z Poděbrad na Nymburk a zpět Zdeněk Havlas vnitrozemská vodní doprava Tichá 48, 290 01 Poděbrady Hodinová okružní plavba z Poděbrad směrem na Nymburk do obce Kovanice a zpět.
Lodní linka z Popelíků přes přehradu Orlík na zámek a zpět Orlická lodní doprava Vydejte se na vyhlídkovou projížďku lodí po orlické přehradě s několika zastávkami od přehradní hráze až po zámek Orlík.
Lodní linka z Prahy do Mělníka a zpět Pražská paroplavební společnost a.s. Vydejte se na výlet z Prahy do Mělníka k soutoku dvou největších českých řek, Vltavy a Labe. Doba plavby pro cestu tam i zpět je 15 hodin (z toho 2,5 hodiny pauza v Mělníku).
Lodní linka z Prahy do Mělníka a zpět - Fidelio Fidelio Celodenní plavba z Mělníka do Prahy a zpět
Lodní linka z Prahy na Slapy Pražská paroplavební společnost a.s. Využijte možnosti svezení historickým parníkem Vltava nebo motorovou lodí Cecílie na lodní lince z Prahy k přehradní hrázi Slapy. Doba plavby je 9,5 hodiny (z toho 2 hodiny kotvení ve Slapech).
Okružní plavba z Mělníka k soutoku Labe a Vltavy - Fidelio Fidelio Hodinová okružní plavba na soutok Labe a Vltavy
Přívoz Branov Luh - Nezabudice Obec Branov Přívoz na řece Berounce spojující obce Branov (místní část V Luhu) a Nezabudice.
Přívoz Klecánky - Roztoky Město Klecany Využijte přívozu na řece Vltavě spojující Města Roztoky a část města Klecany Klecánky.
Přívoz Lužec nad Vltavou Obec Lužec nad Vltavou Přívoz na řece Vltavě spojující obec Lužec nad Vltavou a Bukol, část obce Vojkovice.
Přívoz Marina Vltava, Nelahozeves – Lobeček Marina Vltava s.r.o. Z Mariny Vltava v Nelahozevsi je možné využít přívozu na druhý břeh do Lobečku, místní části města Kralupy nad Vltavou. Přívoz je v provozu pouze v letní sezóně od středy do neděle na zavolání nebo objednávku.
Přívoz Máslovice – Libčice nad Vltavou Obec Máslovice Tento vltavský přívoz spojuje obec Máslovice a město Libčice nad Vltavou.
Přívoz Nymburk Zdeněk Havlas Tento přívoz na řece Labi spojuje břehy v rámci města Nymburk.
Přívoz Oseček Obec Oseček Labský přívoz Oseček spojuje levý a pravý břeh v rámci obce Oseček.
Přívoz Senohraby - Zlenice Spolek pro senohrabskou plovárnu Přívoz na řece Sázavě, který spojuje břehy obcí Senohraby a Zlenic, části obce Lštění.
Přívoz Úholičky – Husinec Řež SP Praha s.r.o. Tento vltavský přívoz spojuje obec Úholičky a část obce Husinec Řež.
Přívoz Vrané nad Vltavou - Strnady Obec Vrané nad Vltavou Vltavský přívoz spojující Vrané nad Vltavou a část Prahy - Strnady.
Přívoz Žampach Vladimír Brabec Přívoz na řece Sázavě, který spojuje břehy Žampachu, části obce Kamenný Přívoz.
Vytvořeno 29.4.2019 18:25:40 | přečteno 8937x | ernest
Štítky: hlavní menu
 

Provozní informace

Splavnost a provozní omezení
Zobrazit
Provoz v komorách
Zobrazit
Pravidla plavby a bezpečnost
Zobrazit

Počasí

jasno
Pondělí 29.5.den 23 / 27°Cnoc 8 / 12°C
 
polojasno až zataženo
Úterý 30.5.den 20 / 24°Cnoc 9 / 13°C
 
jasno
Středa 31.5.den 22 / 26°Cnoc 7 / 11°C